2018 Toki Kayaşehir başvuruları ne zaman başlayacak?


Toki Türkiye genelinde 45 bin dar gelirli için konut yapacak. Bu rakamın İstanbul için ilk aşamada 2500 konut yapacağını duyurdu. Şimdi merakla beklenen soru şu! Peki satış duyurusu ne zaman yapılacak?

Toki Kayaşehir 24Daha önce TOKİ BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAKTIR? linkinde açıkladığımız Toki’nin 6 ay içerisinde yeni proje yapacağına dair haberimizin üzerinden 3 ay geçti. Toki’nin dar gelirli ve hiç evi olmayan vatandaşlara yönelik olarak 600 TL’den başlayan taksitlerle 2018 konut projeleri yapmayı önümüzdeki 3 aylık süre içerisinde açıklanması beklenmektedir.

Toki Başakşehir Kayaşehir’de 2018 konut projesi içerisinde dar gelirli için yapacağı 2500 konutun ilk etapta kaç adetinin satışa çıkacağını önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır.

Ancak henüz başvuru almaya başlanmamıştır. En kısa sürede hazırlıklar tamamlanınca satış için duyurular yapılacaktır. Yapılacak duyurulardan anlık haberdar olmak için sosyal medya adreslerimizi takip edebilirsiniz.

Kayaşehiristanbul.net facebook adresimiz https://www.facebook.com/kayasehiristanbul.net/   

Twitter adresimiz https://twitter.com/KayasehirTr


 

2018 Toki Kayaşehir başvuruları ne zaman başlayacak? ile Benzer Yazılar:

3 Ocak 2018 Saat : 1:59

“2018 Toki Kayaşehir başvuruları ne zaman başlayacak?” için 4 Yorum

  1. HÜSEYİN ERGİNÖZ dedi ki:

    DAR GELİRLİLER İÇİN BAŞVURULAR NE ZAMAN

  2. Zarife Kara dedi ki:

    Konutlara kesin başvuru tarihi neden belirtilmiyor?Emekli ve engelliyim.Bir an önce bu konutlara başvuru tarihi açıklansa,biz dar gelirliler de ona göre kendimize bir yön çizelim.Belirsizlik biz emekliler ve özürlü vatandaşlarda kaos yaratmaktadır.Saygılarımla.

  3. Umut uzun dedi ki:

    Erken başlar ve biter hayırlısıyla

2018 Toki Kayaşehir başvuruları ne zaman başlayacak? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

FACEBOOK SAYFASI

facebook