Annemin Yarası Vizyonda

Son Güncelleme: 14 Mart 2016 - 2:19 0 Yorum Yazar:

Annemin Yarası, 2016 yapımı dramatik Türk filmi. Ozan Açıktan’ın yönettiği filmde Meryem Uzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin ve Okan Yalabık gibi oyuncular yer alıyor.Annemin Yarası2015 yılında başlanan film çekimleri, Türkiye’nin yanı sıra Makedonya, Bosna-Hersek, Hırvatistan ve Sırbistan’da gerçekleştirildi. Filmde, yetimhanede büyüyen Salih’in kaybettiği ailesini arayışı ve bu sırada etrafında cereyan eden hadiseler beyazperdeye aktarılıyor. Çekimlerinin bir kısmı Sava Nehri etrafında yapılan filmi 11 Mart’ta vizyona girmiştir. Filmin galası Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı.

Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı ve başrollerini Ozan Güven‚ Meryem Uzerli‚ Belçim Bilgin‚ Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı Annemin Yarası‚ Bosnalı Salih’in anne ve babasını arayışını anlatıyor.

Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek


Annemin Yarası Vizyonda ile Benzer Yazılar:

14 Mart 2016 Saat : 2:19
  GENEL

Annemin Yarası Vizyonda Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------