Avrupa Konutları Başakşehir Kayaşehir’de Yükseliyor

Son Güncelleme: 26 Eylül 2016 - 10:44 0 Yorum Yazar:

Avrupa Konutları Başakşehir projesi, Artaş İnşaat tarafından Avrupa Konutları markası ile Başakşehir Kayaşehir’nde yükseliyor.

Avrupa Konutları Başakşehir72.706 m² arsa üzerinde, 3 parselden oluşan, 244.325 m² inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Başakşehir projemizin %80’i peyzaj alanı olarak tasarlanmıştır. Modern mimariye sahip 11 Blok, 941 daire ve temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 27 ticari ünite ile Avrupa Konutları Başakşehir size ve ailenize yeni, farklı, yeşilin ve su öğesinin bol olduğu mutluluk ve huzur dolu bir yaşam projesi vadediyor.

Spor tutkunuysanız ve spora vakit ayıramıyorsanız Avrupa Konutları Başakşehir projesinin hemen yanı başında yer alan park alanı ile Sağlıklı bir yaşama ‘Merhaba’ diyeceksiniz.

Kayaşehir’de bulunana Emlak konut Avrupa Konutları Başakşehir Ağustos 2016 resimleri

Futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortlar, yürüyüş yolları ile günün stresini üzerinizden spor ile atacaksınız. Projemiz içinde yer alan iki adet sosyal tesisimizin içerisinde kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan, 4 Kapalı Yüzme Havuzu, 4 Çocuk Havuzu, 4 Fitness Salonu, 4 Hamam, 4 Sauna, 4 Buhar Odası ile kendinize vakit ayıracak, spora doyamayacak ve sporun yaşamınızın bir parçası haline getireceksiniz.
Avrupa Konutları Başakşehir‘de Seyir Terasları, Dinlenme Alanları, Çocuk Park Oyun Alanları ile çocuklarınız şehrin karmaşasından uzak kalarak çocukluklarını doyasıya yaşayabilecekler.

PROJE AYRINTILARI
KONUM:Başakşehir / İSTANBUL

ARSA ALANI:72.706 m²

KONUT SAYISI:941:

TİCARİ ÜNİTE:21

SATIŞ OFİSİ:Kayabaşı Mah. Kayaşehir Bulvarı No:55/E Başakşehir / İSTANBUL


Avrupa Konutları Başakşehir Kayaşehir’de Yükseliyor ile Benzer Yazılar:

26 Eylül 2016 Saat : 10:44

Avrupa Konutları Başakşehir Kayaşehir’de Yükseliyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------