Bahçetepe Hobi Bahçeleri Teslim Edildi

Son Güncelleme: 29 Mart 2016 - 6:28 0 Yorum Yazar:

Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat’ın birlikte iş ortaklığıyla Başakşehir’de hayata geçirdikleri Bahçetepe İstanbul projesinden ev alanlar hobi bahçelerini teslim aldılar.istanbul bahçetepe hobi evleriTürkiye’de ilk defa bir konut projesi yatırımcılarına hobi bahçesi altında bir promosyon veriyordu. Zaten hobi bahçesi veren başka bir proje de olmadı.  Hobi bahçeleri, Bahçetepe İstanbul‘dan ev alan sahiplerine teslim edildi.

Hobi evleri çok şirin görünüyorlar. İlerleyen dönemlerde bu evlerin sahipleri hobi bahçelerini yeşilliklerle,rengarenk çiçeklerle, meyve ağaçlarıyla doldurduğunda çok güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Makro ve Akyapı Ortak Girişimi tarafından Başakşehir Kayaşehir’de inşa edilen Bahçetepe İstanbul’un hobi Bahçeleri düzenlenen uçurtma şenliği ve mangal partisiyle sahiplerine teslim edildi. Bahçetepe İstanbul projesindeki 896 dairenin her biri için özel olarak tasarlanan bahçelerin ilk fidanları Makro ve Akyapı Ortak Girişimi tarafından hediye edildi. Büyüklükleri 30 ila 50 metrekare arasında değişen hobi bahçelerinde hak sahipleri diledikleri gibi organik tarım yapabilecek.


Bahçetepe Hobi Bahçeleri Teslim Edildi ile Benzer Yazılar:

29 Mart 2016 Saat : 6:28

Bahçetepe Hobi Bahçeleri Teslim Edildi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------