Başakşehir Devlet Hastanesi Ne işe Yarar?

Son Güncelleme: 7 Mart 2016 - 2:14 0 Yorum Yazar:

Sizlere acil olarak gittiğimiz Başakşehir Devlet Hastanesinde başımıza gelenleri anlatmak istiyorum. Anlatacaklarım hastane kayıtlarında ve kamera kayıtlarında mevcuttur.

başakşehir Devlet Hastanesi02.03.2016 tarihinde annemi  ’kendisi 76 yaşında olur’ iki gündür devam eden baş dönmesi rahatsızlığından dolayı geçmeyince saat 14:00 civarlarında Başakşehir Devlet Hastanesi Acil bölümüne götürdüm.

Nöbetçi doktor gerekli muayeneyi yaptıktan sonra bizleri nöroloji bölümüne sevk etti. Nöroloji doktoru için hasta kayıttan sıra almak için gittiğimizde “doktor ile görüşmeden size kayıt açamayız”  dediler.

SİZDEN GELEN OKUR YAZILARI

Doktorun odasına gittiğimizde bayan bir çalışan bizi karşıladı. Kendisine durumu anlattığımızda ‘acilden de geldiğimizi’ söylediğimizde bize doktorun kendilerine  “baş dönmesi için gelen hastaların önce kulak, burun, boğaz doktoruna görünmesi gerektiğini” söylemiş olduğunu beyan etti. Biz kendisine “acildeki doktorun nöroloji doktoruna sevk ettiğini” ısrarla söylememize rağmen bize muayene olmak için kayıt açtırmadı.

Biraz tartıştıktan sonra bende başhekimliğe gittim. Odası kapalı idi. Başhekim yardımcısı ile görüştüm.  Durumu izah ettim. Oda “kulak burun boğaz doktoru önce görse iyi olur” dedi. Ancak o an için Başakşehir Devlet Hastanesinde hiçbir kulak, burun, boğaz doktoru yoktu.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Başakşehir Devlet Hastanesi Ne işe Yarar? ile Benzer Yazılar:

7 Mart 2016 Saat : 2:14

Başakşehir Devlet Hastanesi Ne işe Yarar? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------