Başakşehir Devlet Hastanesindeki Şikayetler

Son Güncelleme: 8 Nisan 2016 - 12:58 1 Yorum Yazar:

Gün geçmiyor ki Başakşehir Devlet Hastanesinden bir şikayet gelmesin. Hastanedeki doktorlar sanki idare ile yaşamış oldukları bir sorunun intikamını vatandaşlardan çıkarıyorlar.başakşehir Devlet HastanesiVatandaşların doktorları şikayet etmeleri için ellerinden geleni yapıyorlar. Agresif davranışlar, hastanın hastalığına duyarsız ve ilgisiz davranışlar, hastaya saygısızlık, hastayı kabul etmeme vb. sıralayabiliriz.
Bizler Türkiye’de daha önce hiç görmediğimiz ve duymadığımız bir doktor profili ile karşı karşıyayız Başakşehir Devlet Hastanesinde.

Sağlık bakanlığının Başakşehir Devlet Hastanesinde olup biteni araştırması ve çözüm bulması gerekmektedir. İdarenin doktorların huzurlu ve mutlu bir şekilde hizmet verebilecekleri ortamı oluşturmaları gerekmektedir. Doktorların hastaya hem saygısızca davranması hemde hastayı tedavi sürecinde duyarsız davranması doktorlara şiddet uygulanmasının zeminini oluşturmaktadır.

Bundan dolayı doğabilecek şiddetten vatandaşların suçlanması hata olur. Bizden hatırlatması….
İnternet’te sikayetvar.com sayfasına not bırakılmış bir şikayet haberi daha.

www.kayasehiristanbul.net

Başakşehir Devlet Hastanesi Müdürlüğüne;

Hastanede göğüs hastalıkları bölümünde çalışan Uzman Doktor Ç. T. tam muayene etmiyor, hastalarına sesini yükseltiyor ve hastalarına kötü davranıyor. 17 yaşındayım ve velim gelmediği için beni tam olarak muayene etmedi üstelik sesini yükseltti ve rapor yazmadı. Velim çalıştığı için gelemediğini söyledim ve odasından kovdu. Gereğinin yapılmasını araz ederim


Başakşehir Devlet Hastanesindeki Şikayetler ile Benzer Yazılar:

8 Nisan 2016 Saat : 12:58

“Başakşehir Devlet Hastanesindeki Şikayetler” için 1 Yorum

  1. Eda dedi ki:

    Hayatım da gördüğüm en berbat hastane sakınn kimse gitmesin böyle bir hastane olamaz ! Doktorları çok saygısız kimseyle ilgilenmiyor yapmayın kardeşim o Zaman bu mesleği

Başakşehir Devlet Hastanesindeki Şikayetler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------