Başakşehir Hakim ve Savcı lojmanlarında Hırsızlık

Son Güncelleme: 2 Temmuz 2016 - 11:57 0 Yorum Yazar:

Operasyonda gözaltına alınan 20 şüpheliden 14’ü tutuklandı. Şüphelilerin Başakşehir hakim ve savcı lojmanlarından, lüks sitelerden hırsızlık yaptığı tespit edildi
tutuklamaİstanbul’da çeşitli ilçelerde 65 ayrı hırsızlık olayına karıştığı iddiasıyla yakalanan 20 kişiden 14’ü tutuklandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince, 65 hırsızlık olayına karıştığı belirlenen şüphelilere yönelik başlatılan çalışma sonucu gözaltına alınan 20 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Şüphelilerin, Başakşehir’de bulunan hakim ve savcı lojmanlarından ve İstanbul’daki lüks sitelerden hırsızlık yaptığı belirlendi.

Çok sayıda telefon çaldıkları tespit edilen şüphelilerin, bu telefonları satmak için ikinci el cep telefonu satan bir iş yeri açtıkları öğrenildi.

Adliyeye sevk edilen 20 şüpheliden, 14’ü tutuklandı, 6’sı serbest bırakıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, çok sayıda hırsızlık olayına karıştığı ileri sürülen bazı kişilerin yakalanması için başlatılan çalışma kapsamında, 20 şüpheliyi gözaltına almıştı.

Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda 10 çalıntı otomobil, 2 ruhsatsız tabanca, bir miktar uyuşturucu madde, çok sayıda cep telefonu ve bilgisayar ele geçirilmişti.

İstanbul‘da 65 ayrı hırsızlık olayına karıştığı ileri sürülen şüphelilerin, sıcak hava nedeniyle penceresi açık bırakılan evlerden hırsızlık yaptığı, bu evlerden aldıkları otomobil anahtarlarıyla park halindeki araçları da çaldığı tespit edilmişti.


Başakşehir Hakim ve Savcı lojmanlarında Hırsızlık ile Benzer Yazılar:

2 Temmuz 2016 Saat : 11:57

Başakşehir Hakim ve Savcı lojmanlarında Hırsızlık Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------