Başakşehir-Kayaşehir Metro çalışması başladı

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017 - 3:37 0 Yorum Yazar:

Başakşehir ve Kayaşehir arasındaki ulaşım süresini 10 dakikaya indirmesi öngörülen Başakşehir- Kayaşehir metro hattının çalışmaları başladı.

başakşehir metrosuSon zamanlarda konut yatırımcısının oldukça ilgi gösterdiği Başakşehir ilçesi Altınşehir, Şahintepe, Kayabaşı, Güvercintepe, Başakşehir, Başak, Ziya Gökalp, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım Mahalleleri ve Şamlar Köyü’nden oluşuyor. İnşaat firmalarının radarına giren bölge yeni bir yüze kavuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İB)) tarafından bölgeye inşa edilecek Başakşehir-Kayaşehir Metrosu bölgeyi daha da canlandıracak.

İnşaat başladı Başakşehir-Kayaşehir Metrosu’nun inşaat çalışmaları başladı. Metro hattını Şenbay-Özgün-Söğüt İş Ortaklığı yapacak. Yer tesliminin 28 Nisan 2017 tarihinde yapıldığı metro hattının inşaat çalışmaları da aynı gün başladı.

4 istasyondan oluşan Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı ile Başakşehir ve Kayaşehir arasındaki yolculuk süresi 10 dakikaya inecek. Başakşehir Kayaşehir metro durakları: Metrokent, Onurkent, Sağlık Kent, Kayaşehir Merkez


Başakşehir-Kayaşehir Metro çalışması başladı ile Benzer Yazılar:

16 Ağustos 2017 Saat : 3:37

Başakşehir-Kayaşehir Metro çalışması başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------