Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları satışa çıkıyor

Son Güncelleme: 15 Ağustos 2016 - 12:12 0 Yorum Yazar:

Ticari gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere İstanbul Başakşehir’de yeni bir fırsat kapısı aralanıyor.
Emlak Konut GYO güvencesiyle Makro İnşaat ve Akyapı tarafından hayata geçirilen Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları satışa çıkıyor.

Başakşehir Merkez ÇarşıEmlak Konut’un tarihi kampanyası çerçevesinde Başakşehir Merkez Çarşı’daki cadde ve dükkan mağazaları, 10 yıl vadeyle ister TÜFE’yle, ister yüzde 0.70 sabit faiz ile satılıyor. Fiyatların 150 bin liradan Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları hakkında 444 61 71 numaralı telefonu arayarak ve www.basaksehirmerkezcarsi.com adresini ziyaret ederek detaylı bilgi almak mümkün.

BAŞAKŞEHİR MERKEZ ÇARŞI

Başakşehir Merkez Çarşı, Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı olan Başakşehir Merkez’deki cadde dükkan ve mağazalarından oluşuyor. Her ayrıntısı titizlikle planlanan meydanda yer alan Başakşehir Merkez Çarşı, karşısında hastane, solunda şehir parkı, sağında meydan, önünde tramvay durağı yer alan dört yanı mamur bir kazanç kapısı olarak inşa ediliyor.

252 cadde dükkan ve mağazasının yer aldığı Başakşehir Merkez Çarşı, metro, tramvay, havaray gibi toplu taşıma olanakları, resmi kurum alanları, botanik şehir parkı, kent meydanı, hastane, sağlık kent gibi Türkiye’nin vizyon projelerine komşu konumuyla her gün onbinlerce kişiye hizmet verecek şekilde dizayn edilerek konumlandırıldı.

Başakşehir Merkez Çarşı; başta Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası markalar olmak üzere, aktif şubelere sahip olan 25 banka, binlerce restoran, kafeler, teknoloji marketler, binlerce hazır giyim mağazası, eczaneler, sağlık sektörü tedarikçileri, marketler ve meydan çevresinde yaşayacak bir milyon kişiye ulaşmak isteyen tüm sektörler için yeni bir cazibe merkezi olacak.

Başakşehir Merkez Çarşı, benzersiz konumu ve sunduğu olanaklarla yerli – yabancı onlarca markanın yer almak istediği en yeni yaşam ve alışveriş merkezi olarak inşa ediliyor.


Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları satışa çıkıyor ile Benzer Yazılar:

15 Ağustos 2016 Saat : 12:12

Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları satışa çıkıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------