Başakşehir’de Oto Hırsızlarına Operasyon

Son Güncelleme: 16 Eylül 2017 - 8:14 0 Yorum Yazar:

İstanbul Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir ve Küçükçekmece’de çaldığı otomobillerin aynı marka ve modeldeki benzerlerinin plakalarını da çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

polis operasyonu

29 Temmuz’da Beylikdüzü’nde Eser Y. evinin önüne park ettiği otomobilinin plakasının çalınması üzerine polise şikayette bulundu. Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlığı Büro Amirliği ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı.

Ekipler, 24 Ağustos’ta Esenyurt’ta Eser Y’ye ait çalınan plakanın takılı olduğu otomobili seyir halindeyken fark edip durdurdu.

Otomobil sürücüsü Mahmut K. gözaltına alınırken, şüphelinin kullandığı aracın Kadir M’ye ait olduğu ve 28 Temmuz’da Beylikdüzü’nden çalındığı tespit edildi. 

Emniyetteki işlemleri sırasında şüpheli Mahmut K’nın daha öncede Küçükçekmece’den otomobil çaldığı, Başakşehir‘den de aynı marka ve modeldeki benzerinin plakasını çaldığı tespit edildi.

Aramada çalıntı 2 otomobille 2 plaka ele geçirilirken, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı.


Başakşehir’de Oto Hırsızlarına Operasyon ile Benzer Yazılar:

16 Eylül 2017 Saat : 8:14

Başakşehir’de Oto Hırsızlarına Operasyon Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------