Başakşehir’de Sivil polise silahlı saldırı!

Son Güncelleme: 3 Mart 2016 - 11:52 0 Yorum Yazar:

Başakşehir’deki Dolapdere Sanayi Sitesi’nde alacak meselesi yüzünden çıkan tartışma sırasında, sivil bir polis vuruldu.
Başakşehir’de bulunan Dolapdere Sanayi Sitesi’nde saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Mustafa T., alacak verecek davası nedeniyle daha önce çalıştığı, soy isimi öğrenilemeyen Mehmet isimli kişiye tehdit mesajları göndermeye başladı.

silahlı saldırıBunun üzerine iş yeri sahibi, Mustafa T. ile anlaşmak için iş yerine çağırdı. Bir süre önce bir ameliyat geçiren iş yeri sahibi, Mustafa T.’yi ikna eder diye kendisini ziyaret etmek için Van’dan gelen damadı Uğur Çakır isimli sivil trafik polisi memurunu da çağırdı. İş yerine gelen Mustafa T., bir süre burada iş yeri sahibi ve sivil polis memuru Çakır ile tartıştıktan sonra iş yerinden ayrıldı. Daha sonra silahıyla birlikte iş yerine dönen Mustafa T., belinden çıkardığı silahını Uğur Çakır’ın bacağına doğrultarak ateş etmeye başladı.

Bacağından isabet eden kurşun nedeniyle kanlar içerisinde yere yığılan Çakır’ın imdadına çevredeki esnaf yetişti. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Uğur Çakır’ı ambulansla hastaneye kaldırırken polis çevrede güvenlik şeridi çekerek önlem aldı. Çakır’ı vuran silahlı saldırgan Mustafa T. isimli şahıs olay yerinde kaçmasının ardından yapılan çalışmada polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıs Başakşehir polis merkezine götürüldü.

Olayı görgü tanığı Yahya Sakık, Mustafa T.nin devamlı mesajlarla iş yeri sahibini tehdit ettiğini, bugün de iş yerine gelerek polis memuru ve işyeri sahibinin damadı Uğur Çakır’ı bacağından silahla vurduğunu söyledi.

Polis olayla ilgili inceleme başlattı.


Başakşehir’de Sivil polise silahlı saldırı! ile Benzer Yazılar:

3 Mart 2016 Saat : 11:52

Başakşehir’de Sivil polise silahlı saldırı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------