Bayramda Kayaşehir Site Yönetimleri Sınıfta Kaldı

Son Güncelleme: 16 Eylül 2016 - 5:11 0 Yorum Yazar:

Bu haberi www.kayasehiristanbul.net olarak yapıp yapmamak konusunda tereddüt ettik. Bayramdı gönül yıkmak değil yapmaktı aslolan. Ancak Kayaşehir’de yaşayanlar bu duruma maruz kaldıklarından içlerinden bir çığlık koptuğunu da biliyoruz.

toki kayaşehir

kayaşehir

 

Kayaşehir’in en temiz olması gereken bir zaman dilimindeyiz bayramdayız. Akraba ve arkadaş ziyaretlerinin çokça olduğu bir zamandayız. Ancak her Kayaşehirli içinden “bize misafir gelmesin” diye dua ediyordur herhalde niye mi? Çünkü Toki Kayaşehir konutlarını ve çevreni TEMİZLİK  açısından çok berbat durumda. Bayramdayız, en temiz olması gereken bir zamandayız. Ancak Kayaşehir site yönetimleri Emlak yönetim ve Boğaziçi yönetim temizlik açısından bizleri çevremize karşı rezil ettiler. Aslında kendileri ve onları her türlü uyarımıza rağmen yandaş rantçılar rezil oldular.

Güzel ve mutlu geçmesi gereken bir bayramımız daha çöp ve pislikler içerisinde geçirdik.

İnsan hiç olmazsa bayramlarda işlerini düzgün yapsalar diye içlerinden geçiriyor. Ancak nerede bu insanların bayramlara bile saygıları yok. Allah bu güzel Kayaşehirlilere kıymetini bilen bir yönetim nasip etsin.

Elimize geçen çöp ve bina pislikleri ile resimleri en azından bayramda paylaşmıyoruz. Çünkü bu site yönetiminden dolayı yaşadığımız bölgenin kötü tanıtımına sebep olmak istemiyoruz.


Bayramda Kayaşehir Site Yönetimleri Sınıfta Kaldı ile Benzer Yazılar:

16 Eylül 2016 Saat : 5:11

Bayramda Kayaşehir Site Yönetimleri Sınıfta Kaldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------