Bizimevler 7 projesi satışta

Son Güncelleme: 31 Mart 2015 - 12:50 0 Yorum Yazar:

Bizimevler 7 projesinin ilk etabında yoğun ilgiyle satışlar bugün başladı. İhlas Yapı A.Ş’nin Ispartakule uzun zamandır merakla beklenen projede daireler hızla sahiplerini buluyor.bizim evler 7 projesiPeki Bizimevler 7 nerede? Bizimevler 7 kaç konut ve kaç ticari üniteden oluşuyor? Bizimevler, Kanal İstanbul’a yakın mı?
Bizim Evler 7 projesi, Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı’nın bölgeye kazandırdığı son derece kaliteli ve estetik bir yeni proje… 28 Mart 2015, Cumartesi yoğun ilgiyle satışa sunulan Bizim Evler 7’de metrekare başlangıç fiyatları lansman dönemine özel olarak KDV dahil 3 bin TL olarak belirlendi.
Bizimevler 7’de kaç konut, kaç ticari ünite var?
Bizim Evler markasının tüm ayrıcalıklarını taşıyan Bizim Evler 7’de 532 konut ve 43 ticari ünite yer alıyor.

Bizim Evler 7’de neler var?
Bizim Evler 7, konumu itibariyle panoramik Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi’ne hakim bir manzaraya sahip. Bizim Evler 7’de daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca proje kapsamında, her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark konforu sunularak, yeşil alana daha fazla yer veriliyor.
Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları ile tenis kortu bulunuyor. Projede; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekanları, yürüyüş yolları ve kameriyeler komşuların çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Bizimevler 7 Kanal İstanbul projesine komşu mu?
İnşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, 3.Köprü bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö hatları, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul güzergahı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü gibi projelerin lokasyonunda yer alması, “Yeni Şehir” olarak lanse edilen Ispartakule’yi kazanç ve cazibe merkezi haline getiriyor.
Bizim Evler 7 metro hattına yakın mı?

Geçtiğimiz günlerde, çalışmaları başlayan Metro hattının Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Bizim Evler 7, şehir içi ulaşım açısından da avantajlı bir noktada yer alıyor.
Kabataş, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey – Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek.
Bizimevler 7 teslim tarihi
TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7’de konut teslimlerinin ise 2017 içerisinde yapılması hedefleniyor.


Bizimevler 7 projesi satışta ile Benzer Yazılar:

31 Mart 2015 Saat : 12:50

Bizimevler 7 projesi satışta Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------