Cinsel Saldırı Sonrası İntihar

Son Güncelleme: 22 Mart 2016 - 3:08 0 Yorum Yazar:

Dizi oyuncusu, üniversite öğrencisi Gülay Bursalı’nın, erkek arkadaşıyla gittiği günlük kiralanan apartman dairesinde emlakçı olduğu belirtilen şahsın cinsel saldırısıyla karşı karşıya kalınca 10’uncu kattan atlayarak yaşamına son verdiği iddia edildi.

Gülay BursalıOrhan Bursalı’dan Aziz Sancar yorumlarına tepki
Habertürk’ün haberine göre İstanbul Başakşehir’de dün sabaha karşı 04.00 sıralarında yaşanan olay şöyle gelişti; bahAydın Üniversitesi öğrencisi dizi oyuncusu Gülay Bursalı (20), pazar gecesi erkek arkadaşı E.Ö. ile birlikte Avcılar’daki bir mekânda eğlendi. İddiaya göre ilerleyen saatlerde E.Ö., emlakçı arkadaşı C.İ.’yi arayarak günlük ev kiralamak istediğini söyledi. C.İ. de Başakşehir’deki daireyi kiraladı.

Daireye varıldıktan kısa süre sonra C.İ. de bir arkadaşıyla “Eşyalarımı alacağım” diyerek 10’uncu kattaki daireye gitti. İkili, Gülay’ın erkek arkadaşını dövüp cep telefonunu aldı. Ardından ilk olarak C.İ., genç kadını zorla bir odaya soktu. Daha sonra kimliği belirsiz arkadaşı da odaya girdi. Bir süre sonra pencereye çıkan genç kadın, “Yaklaşmayın atlarım” diye bağırdı. Saldırganlar durmayınca kendini pencereden boşluğa bırakan 20 Gülay olay yerinde hayatını kaybetti. Bursalı’nın tecavüze uğrayıp uğramadığı ise otopsi raporuyla kesinlik kazanacak.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Masası tarafından başlatılan soruşturmada polis, dövüldükten sonra cep telefonu gasbedilen E.Ö.’yü gözaltına aldı. Olayın ardındaki cinsel saldırıyı E.Ö.’nün ifadesi ortaya çıkardı. Polis emlakçı , C.İ. ile beraberindeki kimliği belirsiz arkadaşını yakalamak için çalışma başlattı.


Cinsel Saldırı Sonrası İntihar ile Benzer Yazılar:

22 Mart 2016 Saat : 3:08

Cinsel Saldırı Sonrası İntihar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------