Kayaşehir Doğalgaz Faturaları Sorun Oldu

Son Güncelleme: 20 Aralık 2011 - 3:51 9 Yorum Yazar:

Kayaşehir sorunları bitmek bilmiyor. Bir sorun kapanıyor yenisi başlıyor. Kayaşehir’lilerin yeni sorunları doğalgaz faturaları

Merakla beklediğimiz doğalgaz faturalarımız sonunda geldi. Ancak tam bir fiyasko.
Bu durumu nasıl açıklamamız lazım bilemiyorum. Doğalgazı hiç kullanmayan kişiye 300 TL.. Kullanan kişiye ise 1 TL fatura gönderildiğini söylesem inanır mısınız? ? Peki bu durum nasıl oldu? Çok şaşırmamak lazım; çünkü burası Türkiye; nasıl olsa bu millet alıştı vergiler ile zamlar ile kullanmadığı elektrik faturasını ödemeye, bunlara bir de Kayaşehir de doğalgaz eklendi. Dairelerde ki ısı pay ölçer cihazlarını kontrol etmeyen yetkililer doğalgaz faturası geldikten sonra gelen faturayı dairelere pay etti. Sonrada ortalık karıştı. Cihazların bozuk olmasının faturası kime kesilecek? Bu yanlışlığı ne Toki, ne müteahhit firma, ne de emlak yönetimi üstlenir. Vurun vatandaşın sırtına olsun bitsin. işte size çözüm. Bütçede açık mı var vurun vatandaşın sırtına dünya değişse de Türkiye bile değişse bizim ülkemizde değişmeyen değerlerimiz var.?Bu kadar yeter.Sayın yetkililer eğer değişen bir şeylerin olduğuna inanmamızı bekliyorsanız bizlere bu durumu gösterin yapılan bu yanlışlığın sorumluları tarafından karşılanmasını sağlayın.
Ben niçin kullanmadığım bir gazın parasını ödemek zorunda kalıyorum? Hatayı yapan cezasını çeksin.
Vessem
HABER DEVAMI

Kayaşehir Doğalgaz Faturaları Sorun Oldu ile Benzer Yazılar:

20 Aralık 2011 Saat : 3:51

“Kayaşehir Doğalgaz Faturaları Sorun Oldu” için 9 Yorum

 1. yasemin dedi ki:

  hayırlı günler bizede bir fatura geldi hiç oturmadığımız halde 220 milyon bu ne saçmalık içinde olsan neyse kapısı kapalı eve doğalgazmı gelirmiş bu hataların faturasını neden biz ödüyoruz bu saçmalıklara bir çözüm bulunsun sonuna kadar mucadele edicez ödemiycem .

 2. mehmet dedi ki:

  bunun kanuni bir yaptırımı varmı ben bu faturayı ödemek zorundamıyım ki fatura resmi deil kullanmadım kullanmadıgımı ispat etmek kolay mutfagımdaki sayacıdan belli ve şuan araştırıyorum avukatla ve başka sitelerde oturan arkadaşlarla sonuç alır almaz sizlerle paylaşacağım faturalarınızı araştırmadan ödemeyin arkadaşlar ben güvenmiyorum yönetime sonuçta igdaş faturası belli bizim kullandıgımız belli fazlası bizim deil

 3. merve dedi ki:

  iyi akşamlar…bende kayabaşı konutlarında oturmaktayım.fakat işimden dolayı genelde karşı tarafta kalıyorum.en fazla haftada 3 gün kalabiliyorum kayabasıda.kalmadıgım halde doğalgazın 2de yanması gerekıyormus….bana hiç mantıklı gelmıyor bu.sonucta ben o evde yokum…eğer yakmazsam bana herhangibir cezası varmıdır? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler…

 4. Serhat Keskin dedi ki:

  Ben kiracı olarak 11.bölgede oturdum.Ve Allaha şükür 1 ay önce oradan kurtuldum.Eşim be ben 2 kişi kaldığımız eve 856 ytl.fatura geldi.Isındıkmı diye sorun Hayır..!Doğru dürüst açmadık bile.!Kışın ortasında kendimiz dar attık.Hadi biz kiracıydık kurtulduk ancak Allah ev sahiplerine orada yardımcısı olsun.Kıyamet gibi karıştı Kayaşehir.İnsanların bakışları bir anda grileşti.Çok kötü çokk ancak yaşayan bilir bu çileyi.Kış bir yandan faturaların yükü bir yandan 67 metrekare eve nasıl gelir kardeşim 856 ytlik fatura anlaşılır gibi değil..?

 5. Serhat Keskin dedi ki:

  Bir eklemede daha bulunayım.Oturduğum katta tam karşımda 5 kişilik bir aileyede bana 2 kişiye 800 küsür fatura gelirken onlara 200 milyoluk fatura geldi.Oturduğum katın çaprazında 4 çocuklu bir aileye 150 milyonluk fatura geldi.Beni çileden çıkaran kardeşim 2 kişilik bir aileye nasıl olurda 800 küsür fatura gelir .Bu arada oradayken duyduk yine 67metrekarede oturan bir aileye 1 ytl geldi madem ceza ise ona neden ceza gelmedi?Ben hiç yakmadım dedi bana 1 ytl geldi dedi.O halde yetkililere soruyorum ona neden ceza gelmedi?

 6. Serhat Keskin dedi ki:

  Resmi olmayan bir kağıt parçasını insanların gözüne soktular yönetimde insanlar kağıtları yırtıp yırtıp yetkililerin yüzüne fırlattı.Ancak çözüm yok..! Allah orada oturan ev sahiplerine yardım etsin işleri çok zor.Benim içinden çıkamadığım yönetimdekiler bize YAKMADIĞINIZ İÇİN CEZA GELMİŞ SİZE dediler iyidi kardeşim BENDE ONLARA SORUYORUM? Ben hiç yakmadığım için bize 1 YTL geldi diyen vatandaşa neden ceza gelmedi? Ben sadece bu soruma cevap bekledim ancak YOK..! kİMSE BANA CEVAP VEREMEDİ…!

 7. Serhat Keskin dedi ki:

  Ve Kışın ortaasında borçla harçla Oradan Taşınmak zorunda kaldım..! Yazık bu insanlara yahu harbiden çok yazık..! Çünkü oradaki insanların % 70inden fazlası gariban fakir insanlar yahu insanlar boçla harçla ev almışlar taksitlerini ödemeye çalışıyorlar.Yaksan bir türlü Yakmasan bin türlü..! Nedenmi bu yazılarımı bu siteye ekliyorum? Belki ben gibi oraya kiracı olarak taşınmaya kalkan olabilir bu yazımı umarım okudukdan sonra taşınır…!

Kayaşehir Doğalgaz Faturaları Sorun Oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------