Kayaşehir İstanbul Konut Satışında Birinci

Son Güncelleme: 22 Ekim 2016 - 1:20 0 Yorum Yazar:

Başakşehir Kent Meydanı’na cepheli olarak yükselen Kayaşehir Park Mavera projesi Eylül ayında Emlak Konut projeleri arasında satış şampiyonu oldu.

Pak Mavera EvleriPark Mavera yıllık bazda 601 konut satışıyla ikinci sırada yer alıyor. İlk sırada ise 602 konut satışıyla Ağaoğlu Maslak 1453 projesi bulunuyor. Emlak Konut’un 2016 yılı ilk 9 aylık satışlarının toplam yüzde 10,81’ini Park Mavera projesi gerçekleştirdi.

Emlak Konut güvencesiyle Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığında inşa edilen Park Mavera projesi Eylül ayında satış şampiyonu oldu. Park Mavera 120 adet satışla Emlak Konut’un Eylül ayı satışlarının yüzde 23’ünü tek başına yaptı.

Yıl sonuna kadar zam yapmadan satışların tamamlanması hedeflenen Park Mavera fiyatları metrekare bazından 4 bin 500 TL’den başlıyor. Projede banka kredisi ile ya da firma bünyesinde ödeme seçenekleri sunuluyor.

Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı Başakşehir Yeni Merkez’de inşa edilen Park Mavera projesi 380 bin metrekarelik botanik ve şehir parkına komşu olarak yükseliyor. Proje İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, 3. Köprü ve TEM bağlantı yolları üzerinde konumlanıyor.


Kayaşehir İstanbul Konut Satışında Birinci ile Benzer Yazılar:

22 Ekim 2016 Saat : 1:20

Kayaşehir İstanbul Konut Satışında Birinci Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------