Kayaşehir Kapalı Pazar Alanı Hakkında

Son Güncelleme: 21 Aralık 2015 - 11:00 0 Yorum Yazar:

Başakşehir Belediyesi’nin Başakpazar Fuar ve Sergi alanı ile başlattığı modern semt pazarlarını kapalı alana dönüştürme projesi, Kayaşehir Kapalı Pazar Alanı ile devam ediyor.Kayaşehir Pazar Projesi Maket 3400’ü tekstil 350’si gıda olmak üzere toplam 750 tezgahının yer alacağı bir Pazar olacak.

Günlük 15-20 bin arası müşteri sirkülasyonu bekleniyor. 750 Tezgah sahibi noter huzurunda belirlenecek.

Başakşehir Belediyesi’nin prestij projelerinden biri olan ve yoğun ilgi gören Kayaşehir Kapalı Pazar Alanı’nda bulunacak 750 tezgahtan birine sahip olmak için Başakşehirli esnafa öncelik verildi. Belediye yetkileri, başvuruların yoğun ilgi gördüğünü, bu nedenle tezgâh sahiplerinin noter huzurunda çekilecek kura ile belirleneceğini belirttiler.

Haftada 2 gün kurulacak modern pazar

Alışverişe gelen müşterilerin mevsim koşullarından etkilenmesini ortadan kaldıracak ve kaliteli alışveriş imkanı sunacak olan Kayaşehir Kapalı Pazar Alanı, 25 dönüm arazide 25 bin metrekarelik alana kurulacak. Cuma ve pazar günleri açılacak olan pazar alanına ön talep başvurusu için aranan tek şart ise Başakşehir’de ikamet ediyor olmaktı.

İçerisinde yürüyen merdiven, asansör, mescit, sağlık ocağı, çeşitli kafe ve dükkanların bulunacağı Kayaşehir Kapalı Pazar Alanı’na ulaşım ise Başakşehir’in her bölgesinden kalkacak olan servisler sağlanacak.


Kayaşehir Kapalı Pazar Alanı Hakkında ile Benzer Yazılar:

21 Aralık 2015 Saat : 11:00

Kayaşehir Kapalı Pazar Alanı Hakkında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------