Kayaşehir Keskin Virajda Yine Kaza Oldu

Son Güncelleme: 26 Şubat 2012 - 5:17 8 Yorum Yazar:

Kayaşehir Keskin Virajda Yine Kaza Oldu

Başakşehir de kurulmuş olan Burda Market servisi bugün saat 15.00 civarında Kayaşehir girişindeki keskin virajda kaza yaptı.

Başakşehir de açılan Burda market servisi müşterilerine uygulamış olduğu servis hizmeti üzücü bitti. Kayaşehir müşterilerini evlerine götürmek üzere hareket eden servis Kayaşehir girişinde ki keskin virajı alamayarak karşı şeride geçip devrildi. Bu virajın çok keskin olduğu ve ay geçmez kaza yapıldığını her defasında gündeme taşıdığımız halde ilgililerin bu kadar duyarsız kalmalarına kamuoyu bir anlam verememektedir. Bilmediğimiz bir rant mı söz konusu ki bu yolun düzeltilme imkanı var iken bir girişimde bulunulmuyor.

Devrilen servis içersinde ki 20-25 kişilik yolcular arasında ağır yaralılarda olduğu halde hastaneye kaldırıldılar. 5 yaşındaki bir çocuk hayatını kaybetti. Sonunda bu viraj can da aldı. Daha önceki yayınlarımızda bu virajda can kaybı olmadan yetkililerin bir şeyler yapmayacaklarını yazmış idik.  Keşke böyle duyarsızlık yapmış olmasaydık.

Bu keskin virajın bir an önce düzeltilmesi için yetkililere seslenen Kayaşehir’liler “ Toki’nin müteahhitleri arasında ilkokul mezunu kimse yok mu ki bu saçma yolun düzeltilmesi gerektiğini anlayamıyorlar ” şeklinde soru yöneltiyorlar.

http://www.tokikayabasikonutlari.net/kayasehir-deki-kaza-medyada-genis-yer-buldu/

http://www.tokikayabasikonutlari.net/kayasehir-keskin-viraj-sorunu/

 


Kayaşehir Keskin Virajda Yine Kaza Oldu ile Benzer Yazılar:

26 Şubat 2012 Saat : 5:17

“Kayaşehir Keskin Virajda Yine Kaza Oldu” için 8 Yorum

 1. yasmin dedi ki:

  markete gıderkenkı servıs soforuydu az kalsın bızde o servısde olucaktık. ınsallah cok agır kımse yoktur .servıs soforlerıde hergun geldıklerı yollarda hala dıkkatlı degıller.

 2. mami dedi ki:

  malesef ölüm var ve sadece 8 yaşında bir çocuk

 3. Yeliz dedi ki:

  Kazada can kaybı var 5 yaşındaki canımızı kaybettik suçlular cezasını bulacak şoför kaçtı diyolar viraj hatalı diyolar hepsi araştırılacak yargı süreci başlayacak olan bizim canımıza oldu gideni kim geri getirecek …

 4. Aytek dedi ki:

  Ben hayatimda bu kadar tehlikeli saçma bir viraj görmedim. Sonunda hayatın tadina varamadan kucucuk bir evladimiz yasamini kaybetti. Hergun kendi arabamla korkarak ve tedirgin bir sekilde geciyorum viraji ve hicbir onlem alinmiyor yetkililer o kadar körmü anlamıyorum. Bir sozumde site yönetimine otopark girişlerine bariyer yaptırcaklarina ilk once bu konunun üstüne gitmelilerdi. Türk insanı yine aynı kaderi yasiyor. Can kaybına kadar hicbir önlem alinmadi canimiz yandigi icin hemen birseyler yapar belediye ve site yönetimi. İlla birileri hayatini kaybetmeli veya cani yanmali ki bu ulkede bir seyler duzelsin. Toki, Başakşehir belediyesi ve Emlak yönetime duyarsiz kaldiklari için yazıklar olsun…

 5. ADEM ALAGÖZ dedi ki:

  BURASI TÜRKİYE HOŞ GELDİNİZ ARKADAŞLAR SAYIN BAŞBAKANIMIZIN BU OLAYA EL ATMASI LAZIM AKSİ HALDE DAHA ÇOK CANLAR YANAR BURDA….

 6. deniz dedi ki:

  YAAA BU NASIL Bİ YOL ŞEKLİ.BUNU YAPANLAR HİÇMİ DÜŞÜNMEMİŞLER YAĞMURDA .KARDA BU YOL NE HALE GELİR DİYE, BEN KAYAŞEHİRDE OTURMAKTAYIM NEZAMAN YOLA ÇIKSAM KÜÇÜK YADA BÜYÜK MUTLAKA KAZA GÖRÜYORUM, BU KAZAYAPAN KİŞİLERİN HEPSİMİ ACEMİ SİZCE? HAYIR YOL HATALI YAPILMIŞ. YAZIKDEYİLMİ ŞU ÖLEN YAVRUCUGA BUNUN BEDELİ KİMDEN SORULMALI,KİM O YAVRUNUN HAYATINI GERİ VEREBİLİRKİ.ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR AYLESİNE ALLAH SABIRLAR VERSİN ÇOK ZOR Bİ DURUM,TÜM YARALI ARKADAŞLARIMADA ACİL ŞİFALAR DİLERİM,FAKAT BUDURUM BÖYLE GİTMEZ.YETKİLİLERE BURDAN SESLENİYORUM BU HATALI YOLUN DÜZELMNİZ GEREK ,AKSİ TAKDİRDE DAHA ÇOK CANLAR YANICAKTIR .TÜM KAYAŞEHİR HALKINADA BURDAN SESLENİYORUM LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYALIM NE YAPILMASI GEREKİYORSA YAPALIM, YOKSA DAHA ÇOK CANLAR YANICAK ……TEKRAR HERKEZE GEÇMİŞ OLSUN.

 7. ARİF dedi ki:

  Yazıklar olsun bu hatalı yolun açılışına izin veren yetkililere, Bu kadar kazaya seyirci kalanlara. Yetkliler 5 yaşındaki çocuk öldükden sonra acil çözüm üretirler herhalde. Bu ölen çocuğun hakkını iki cihanda nasıl verecekler. Aylardır burda kaza oluyor aylardır bunu izliyorlardı. İnsan hayati ancak bu kadar ucuz olur. Yazıklar olsun tüm yetkililere. Ölen yavrumuza Allah dan rahmet ailesine başsağlığı diliyorum. Bakın Toki Kayaşehir 5. Bölge deki Mevlana İlk. Öğretim okulu önünede acil üst geçit ihtiyacı var. Bakalım toki yetkililer yaralamalı mı ölümcül bir kazamı bekliyor merak ediyorum. Alllah korusun. Kayaşehir sakinleride artık hak aramyı, hizmet istemeyi umarım öğrenir. Gerçi Başakişehir belediye bşk. ancak Bahçeşehire şova dönük hizmet etsin…

 8. ARBAY34 dedi ki:

  TEKZİPTİR
  HÜRRİYET, SÖZCÜSÜ ve POSTA GAZETESİ İNTERNETDEKİ YAYINLANAN (Kayaşehir Girişindeki Virajda) KAZA İLE İLĞİLİ YAYIN ve YAZILAR YANLIŞTIR !!!

  KAZA OLUNCA ŞÖFÖR CAMINI KIRARAK YOLCULARIN ÇIKMASINI SAĞLAMIŞTIR ARACDA SIKIŞAN bir ÇOCUĞU ve OLAY YERİNDEKİ YOLCUYU ÖZEL TAKSİ DURDURUP HASTANEYE GÖTÜRMÜŞ BİRDE BİR YOLCULARDAN ÇOCUKLARIN BİRİNİN DEDESİ OLDUĞUNU HASTANEYE SÖYLEDİ ŞÖFÖR ÇOCUKLARI DOKTORA TESLİM ETDİKDEN SONRA HEMEN KARAKOLA GİDEREK TESLİM OLDU GERÇEK OLAN BUDUR BASINA DA VERİLDİİİ ASIL OLAN…

Kayaşehir Keskin Virajda Yine Kaza Oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------