Kayaşehir Pazar Yıl Sonuna Hazır

Son Güncelleme: 28 Mart 2015 - 10:53 0 Yorum Yazar:

Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü Kayaşehir Emlak Yönetimin Site Müdürleri ve Emlak Yönetim yetkililerini ağırladı.

Koordinasyon toplantısına; Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama, Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Serkan Çelik, Emlak Yönetim Kayaşehir Site Yönetimi Halkla İlişkiler Müdürü Sedat Kanburoğlu, İşletmeler Müdür Yardımcısı, Kayaşehir 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.15. ve 16. Bölge site müdürleri katıldı.

emlak yönetim belediyedeBelediyenin Kayaşehir’e yapacağı yatırımlar anlatıldı

Başakşehir Hizmet Binası’nda gerçekleşen toplantıda Kayaşehir bölgesinde yapılacak yatırımlar ile ilgili bilgi paylaşımları yapıldı. Emlak yönetim ve Kayaşehir Site yöneticilerinin talepleri alındı. Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Serkan Çelik, heyete müdürlük bünyesinde bölgede yapılacak çalışmaları şu şekilde anlattı, “Kayaşehir Pazar yeri projesini sene sonuna kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Yaklaşık 4.500 m2 gıda bölümü, 4.500 m2 tekstil bölümü olacak. Pazar yerinde otopark, çocuk bakım odası ve mescit olacak. Kayaşehir’e, Onurkent spor parkımız gibi spor parkı yapılacak. Karayolları ile ilgili yazışmaları devam ediyor.”

Kayaşehir’de yapılması planlanan Kültür Kompleksi lle ilgili de bilgi veren Çelik, projenin Milli Eğitim ile protokol aşamasında olduğu bilgisini paylaştı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Kayaşehir Pazar Yıl Sonuna Hazır ile Benzer Yazılar:

28 Mart 2015 Saat : 10:53

Kayaşehir Pazar Yıl Sonuna Hazır Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------