Kayaşehir Sakinlerinden Aidat Zammına Büyük Tepki

Son Güncelleme: 12 Mayıs 2012 - 11:16 2 Yorum Yazar:

Kayaşehir Sakinlerinden Aidat Zammına Büyük Tepki

Daha önce yayınlamış oluğumuz Emlak yönetimin aidatlara zam kararını resmen konut sakinlerine tebliğ etmesinden sonra Kayaşehir’de büyük bir sessizlik hakim olmuş durumda. Kime mikrofon uzatsak bu zammın çok haksız ve yersiz olduğunu ifade etmekte. Emlak yönetiminin bu başına buyruk hareketlerini nasıl önleyeceklerini, bu yetersiz ama bir o kadarda para canlısı tavrını nasıl durduracaklarını kara kara düşünmekteler. Toki yetkililerin Kayşehir’e ilgilenmemeleri konut sakinlerinin canını daha da sıkmakta.

Daha Emlak yönetimi göreve geleli 1 yıl olmamasına rağmen, Kayaşehir’liler yönetimden nasıl kurtulacaklarını düşünmeye başladılar.

Aidat zammının geri çekilmesini ve emlak yönetimin daha önce vermiş oldukları sözleri yerine getirmeleri ev sahipleri beklemektedir.

Bir okurumuzun göndermiş olduğu mektup

http://www.tokikayabasikonutlari.net/burasi-avrupanin-en-buyuk-uydu-kenti-kayasehir/


Kayaşehir Sakinlerinden Aidat Zammına Büyük Tepki ile Benzer Yazılar:

12 Mayıs 2012 Saat : 11:16

“Kayaşehir Sakinlerinden Aidat Zammına Büyük Tepki” için 2 Yorum

  1. Deniz dedi ki:

    Arkadaslar cevreyi cit ile oruceklermis para olarak 300tl toplamak istiyorlar. 10 bin konut var hesabini siz yapin artik ne kadar para tuttugunun. Arti on bin lirada aidata zam istiyorlar . Arkadaslar uyumiyalim ayaklanalim!

  2. müslüm dedi ki:

    bencede aidatlara yapılan zam fazla zam oranı hep böyle olursa bikaç yıl sonra kiralarımıza yetişir heralde. birde dailerimizin çok fazla sorunları var banyolar çok kötü yapılmış benim üst kattan bana su akıyo banyo yaptıkça bende alt komşuma akıyo 1 aydır site yönetimine gidiyoz bir türlü çözemedik güya 1 yıllık sıfır bina çok mağduruz

Kayaşehir Sakinlerinden Aidat Zammına Büyük Tepki Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------