Kayaşehir Şehir Parkı Kayapark Projesi

Son Güncelleme: 5 Şubat 2017 - 5:15 0 Yorum Yazar:

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Emlak Konut GYO), tarafından Kayaşehir sınırları içerisinde yapılması planlanan dev şehir parkı projesi içinde yer alan 372 ticari ünite ve 1 otelden oluşacak yapının ruhsatı da alındı.
Başakşehir Kayaşehir’de yaklaşık 380 bin metrekare büyüklüğe sahip alanda inşa edilen kent meydanının maliyeti için 236 milyon 910 bin TL harcandı. Kayaşehir’in Kayabaşı 888 ada, 2, 3, 4 ve 5 parsellerde yükselecek olan projede 170 odalı bir otel ile kongre merkezi, ticari alanlar, spor tesisleri ve şehir parkı da yapılıyor.

Başakşehir’in ticari ve sosyal hayatı bir arada sunacağı ilk kent meydanı 2017 yılında hizmete girmeye hazırlanıyor. Vatandaşların yaşamsal tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilecek donanımda gerçekleştirilen projenin, İstanbul ve Türkiye’nin diğer ilçelerine de örnek olması beklentiler arasında. Taksim meydanının neredeyse iki katı büyüklüğe sahip olacak şekilde konumlandırılan yeni kent meydanı sadece büyüklüğüyle değil, alt yapı ve ulaşım özellikleriyle de örnek olmaya aday.

 

Ayrıntılar için tıklayınız: Kayaşehir Şehir Parkı Kayapark Projesi 

BEĞENELİM…


Kayaşehir Şehir Parkı Kayapark Projesi ile Benzer Yazılar:

5 Şubat 2017 Saat : 5:15

Kayaşehir Şehir Parkı Kayapark Projesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------