Kayaşehir Şehir Parkı Projesi’ne başlandı

Son Güncelleme: 4 Temmuz 2017 - 5:08 2 Yorum Yazar:

Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. İstanbul Başakşehir de standartların üzerinde büyük bir yeşil alan, ofisler, spor aktivite alanlarından oluşan Kuzey Yakası Projesi’ne başladı.

Kişi başına düşen yeşil alan birim metrekare hesabına göre oldukça şanslı olan Başakşehirliler, yine büyük bir park olan Kuzey Yakası yaşam alanı Projesi ile geniş bir yeşil alan ve ormana da sahip oluyorlar.

Başakşehir’de 10.000 yataklı şehir hastanesi projesinin hemen yanı başında Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve dünyanın en büyük havaalanı üçüncü İstanbul’un bağlantı yollarının bitişiğindeki Başakşehir Kuzey Yakası Projesi, İstanbul’un en büyük meydan projesine de komşu. Ayrıca yeni açılan İbn-i Haldun Üniversitesi yerleşkesinin bitişiğinde.
50 dükkan ve 350 adet ofisi de içinde barındıran yaklaşık 350 dönüm araziye kurulu Başakşehir Kuzey Yakası Projesi daha şimdiden yatırımcıların ve İstanbul halkının yeni gözdesi oldu.

Karadeniz ile Marmara denizini ikinci kez birleştirilmesi düşünülen Kanal İstanbul’a da yürüme mesafesinde yakın olan Başakşehir Kuzey Yakası Projesindeki dükkân ve ofisler yakında satışa başlıyor.


Kayaşehir Şehir Parkı Projesi’ne başlandı ile Benzer Yazılar:

4 Temmuz 2017 Saat : 5:08

“Kayaşehir Şehir Parkı Projesi’ne başlandı” için 2 Yorum

  1. kaya bulanca dedi ki:

    Ne alaka…..Yaptığınız haber ile kayaşehir şehir parkının ne alakası var anlayamadım….Şehir parkını anlatacağınıza ”kuzey yakası projesini” anlatıyorsunuz.Daha doğrusu haber şekline sokulmuş reklam yapıyorsunuz….Tamam reklam yapın da ”KAYAŞEHİR ŞEHİR PARKINA AİT” Bilgiler yazın.Resmen okuyucuyu aldatıyorsunuz.

Kayaşehir Şehir Parkı Projesi’ne başlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------