Kayaşehir, Yine Kaza Yine Aynı Yer

Son Güncelleme: 29 Kasım 2013 - 12:00 0 Yorum Yazar:

Kayaşehir’in en keskin virajında bir kaza daha yaşandı. Yokuş yukarı çıkan bir harfiyat kamyonu nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı yan yattı. Kayaşehir’de gün geçmiyor ki bir kaza haberi daha gelmesin. Yetkililer ısrarla şoför hatası demeye devam ediyorlar. kayasehirYol Projesinde yapmış oldukları hataları görmezden gelmeye devam ediyorlar. Bakalım onların bu vurdum duymazlığı daha ne kadar maddi ve can kaybına sebep olmaya devam edecek.
Kayaşehir’in girişindeki ölüm virajı adı verilen saat 15:00 sıralarında bir kazadan daha ucuz atlatıldı. Kayaşehir istikametinden yokuş yukarı çıkmakta olan çakıl yüklü kamyon nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı keskin virajı alamayarak yan yattı. Şoför olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bölgede çok kısa süre içinde yoğun trafik oluştu.

Keskin virajda uyarıcı levhalı önlemler alınmasına rağmen her geçen gün kaza haberleri gelmeye devam ediyor.

Yolu bilmeyen sürücülerin keskin virajı fark edememesi ve özellikle yağışlı havalarda yol sürücüler için bir tuzak haline dönüşüyor.

En son geçtiğimiz günlerde yaşanan maddi hasarlı kazada, yokuş aşağı inen bir araç keskin virajı alamayarak karşı şeride geçerek başka bir araçla kafa kafaya çarpışmıştı. Yetkililerin yaşanan bu kazalara rağmen henüz bir çalışma yapmaması ise Kayaşehir sakinlerini tedirgin ediyor.

www.kayasehiristanbul.net


Kayaşehir, Yine Kaza Yine Aynı Yer ile Benzer Yazılar:

29 Kasım 2013 Saat : 12:00

Kayaşehir, Yine Kaza Yine Aynı Yer Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------