Kayaşehir’de markalı konut dönemi

Son Güncelleme: 8 Aralık 2015 - 10:31 0 Yorum Yazar:

Konut Üreticileri Derneği (KONUTDER) Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kayaşehir’de markalı konut üreticile­rinin arayış içinde olduğunu söyledi.

Megaşehir İstanbul’un kuzey batı yönündeki yeni gelişim aksı olan Kaya-şehir, hızla büyüyor. Markalı konut projelerinin birbiri ardına yükseldiği bölgede Tahincioğlu’ndan Avrupa Konutları’na kadar markalı konut üretici­lerinin bölgede 11 konut projesi plan­lama ve üretim aşamasında. markalı konut kayaşehirUlaşım projeleriyle yıldızı parlayan ve arsa sto­ku ile dikkat çeken bölgede tüm mar­kalı konut üreticileri de proje geliştir­mek üzere yer arayışında.
Şirketi EYG ile bölgede Evvel İs­tanbul ve Adım İstanbul projelerini ge­liştiren Konut Üreticileri Derneği (KONUTDER) Başkanı Ömer Faruk Çelik, bölgede tüm markalı konut üreticile­rinin proje geliştirmek üzere arayış içinde olduklarını vurguluyor.

YENİ İHALELER YAPILACAK

Ortalama metrekare fiyatları 4 bin liralar seviyesinde olan bölgede 2016’da yüzde 15-20’lik fiyat artışı ön­gördüklerini belirten Çelik, “Büyük bir şehir olarak planlanan bölgenin önü­müzdeki 10 yılda nüfusunun üç katı artması planlanıyor. Bu durum bölge­de proje geliştirilmesini hızlandıracak. Bölgedeki arsalar bir bir ihaleye çıkıp projelere dönüşüyor. Yeni projelerle birlikte orta-üst gelir grubuna yönelik konut sayısı da artıyor” diyor.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Kayaşehir’de markalı konut dönemi ile Benzer Yazılar:

8 Aralık 2015 Saat : 10:31

Kayaşehir’de markalı konut dönemi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------