Kayaşehir’de Site Yönetim Seçimi Neden Yapılmıyor?

Son Güncelleme: 17 Aralık 2016 - 7:31 1 Yorum Yazar:

Toki Kayaşehir Emlak Yönetimi 2010 yılından beri site yönetimi görevinde bulunuyor. Toki sözleşmesi gereği 5 yıl sonra seçim ile yeni site yönetimini belirlemesi gerekiyordu.

emlak yönetimiBu konu hakkında çeşitli iddialar dilden dile dolaşıyor. kayasehiristanbul.net sitemizin Sizden Gelenler bölümünde paylaşılan bir mailli sizlere aktarıyoruz.


“Sayın komşularım emlak yönetim merkez binasından aldığım istihbarata göre nisan,mayıs ve haziran aylarında yapılması gereken seçimler hakkında hangi personel vatandaşa sızdırırsa o personelin işten kovulacağı şeklinde personeller tehdit ediliyormuş ve normalde 5 sene olan sözleşmelerin 10 sene olduğunu varsayarak bir 5 sene daha bizleri sömürme niyetleri varmış.Anlaşılan o ki bizlerin daha bir beraber olmaya ihtiyacı var lütfen Kayaşehirde ikamet eden ne kadar tanıdığınız varsa seçimler hakkında bilgilendirin ve Kayasehir’le ilgili ne kadar sayfa varsa paylaşın ve bu konuyu Bimer’e yazın.

GEÇEN HAFTA 14 BÖLGEDE ARABAMIN ÇAMINI BEYZBOL SOPASIYLA KIRDILAR. YÖNETİM İLGİLENMEDİ. KIRANIN YANINA KAR KALDI. ARABANIN YANINDA BİRA ŞİŞESİ BULDUM. GÜVENLİK DEDİĞİMİZ KİŞİLER, ASLINDA KAPIDAKİ SOPAYI ARADA BİR KALDIRIP İNDİRME DIŞINDA BİR İŞE YARAMIYOR.”

Toki Kayaşehir 17.bölge sakinleri neredeyse tüm kat maliklerinden imza toplayıp Seçim için Ankara’ya gönderdikleri halde bir sonuç alamadılar. Bir kılıf bulup imzaları reddettiler.

BEĞENELİM…


Kayaşehir’de Site Yönetim Seçimi Neden Yapılmıyor? ile Benzer Yazılar:

17 Aralık 2016 Saat : 7:31

“Kayaşehir’de Site Yönetim Seçimi Neden Yapılmıyor?” için 1 Yorum

  1. Hülya Demirtaş dedi ki:

    Aynı şekilde yönetim hıc bir ise yaramıyo Bınalarda inşaat kalıntıları duruyor ve kapılar kıltler heryerı bozuk bina kspısı sureklı acık güvenlik sadece oturmak için para alıyor bizim binada bırlık.yok

Kayaşehir’de Site Yönetim Seçimi Neden Yapılmıyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------