Merkez Kayaşehir Dükkanları Mağdur mu Ediliyor?

Son Güncelleme: 25 Mayıs 2016 - 5:45 0 Yorum Yazar:

Merkez Kayaşehir Avm açılalı yaklaşık 5 yıl olmasına rağmen hala dolmayan ve açılmayan dükkanlar mevcut.

Merkez Kayaşehir‘den açık artırma ile dükkanları alan yatırımcı yıllar geçmesine rağmen dükkanlarını kiraya veremeyenler var. Ancak bunun yanı sıra avm içerisinde büfeler açılıyor.

Merkez Kayaşehir BüfeYüksek paralar yatırıp buradan dükkan alan vatandaşları acaba bu açılan büfeler mağdur etmiyor mu? Bütün dükkanlar dolsa ve ihtiyaç halinde böyle şeyler yapılsa bunun bir anlaşılır tarafı olabilirdi. Ancak dükkanlar boş iken Merkez Kayaşehir avm’nın orta yerine büfe açmak ne demek oluyor anlamak zor. Bu durumun sorumluları dükkan sahiplerinin haklarına girdiklerini farkında değiller mi?

Kayaşehir‘in Haber sitesi KAYASEHİRİSTANBUL.NET bu konuyu gündeme taşıması sevindirici bir durum. Ücretini fazlasıyla ödemiş ve dükkan almaya hak kazanmış hak sahiplerinin haklarının yetkililerin korumasını bekliyoruz.

Bu söylediklerimizin büfe sahiplerini üzeceğini biliyoruz. Ancak onlarda kendilerini dükkan sahiplerinin yerine koyduklarında bize hak vereceğini düşünüyoruz.

Emin olun kapalı veya açık avm’lerde haricen açılacak bu büfe mantığını en başta yatırımcıya izah etmiş olsalar dükkan almak isteyenler bir kez daha düşüneceklerdir.

Ahmet Avcı

Kayaşehir Sakini


Merkez Kayaşehir Dükkanları Mağdur mu Ediliyor? ile Benzer Yazılar:

25 Mayıs 2016 Saat : 5:45

Merkez Kayaşehir Dükkanları Mağdur mu Ediliyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------