Özgür-Der Başakşehir Şubesi Açılıyor

Son Güncelleme: 11 Şubat 2016 - 10:42 0 Yorum Yazar:

Başakşehir şubesi 13 Şubat Cumartesi akşamı saat 19.30’da Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde düzenlenecek bir programla açılıyor.
Özgür-DerAçılış programı, İslami kuruluşlar, siyaset, iş dünyası, sanatçılar ve Başakşehir halkının katılımı ile gerçekleşecek.

Kur’an-ı Kerim’in okunmasının ardından “Ümmetin Geleceği ve Dayanışmamız” konulu bir panel gerçekleştirilecek.

Panel’e ÖzgürDer Genel Başkanı Rıdvan Kaya, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, Gazeteci Yazar Adem Özköse, Başakşehir STK Başkanı Mehmet Sevgin, Gazeteci Yazar Selahattin Eş Çakırgil, Özgür-Der Batman Şubesi Başkanı Şefik Sevim, Yazar Şemseddin Özdemir, konuşmacı olarak katılıyor. Grup Yürüyüş’ün bir konser vereceği açılış programında şair Ali Emre de yer alacak.

Özgür-Der’in tarihçesini ve misyonunu anlatan bir sinevizyon gösteriminin yapılacağı gecede ayrıca kapalı gıda kermesi de düzenlenecek.

Özgür-Der Başakşehir Şubesi’nde yapılması planlanan faaliyetler:

Yetişkin ve gençler için Kur’an-ı Kerim ve Siyer çalışmaları, gençler için spor, kültürel ve sanatsal faaliyetler, çocuklar için eğitici, öğretici ve eğlendirici etkinlikler planlanan faaliyetler arasında.

Özgür-Der Başakşehir Şubesi’nin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.


Özgür-Der Başakşehir Şubesi Açılıyor ile Benzer Yazılar:

11 Şubat 2016 Saat : 10:42

Özgür-Der Başakşehir Şubesi Açılıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------