Toki İstanbul Kayaşehir 2+1 ve 3+1 Daireleri

Son Güncelleme: 26 Ağustos 2017 - 6:29 1 Yorum Yazar:

Toki İstanbul Başakşehir‘de yapmış olduğu ve satılığa çıkardığı 1892 adet Toki Kayaşehir 2+1 ve 3+1 dairelerini ziyaret ettik. Yoğun ilgiden dolayı hızlı çekim yapmak zorunda kaldığımızı söylemeliyiz.

TOKİ Kayaşehir Konutları 3+1 örnek dairesi

Toki Kayaşehir 24.Bölge olarak hizmete girecek olan Toki konutları alçak binaları ve bina altı ticaret alanları ile dikkati çekmektedir.

Toki Kayaşehir 24.Bölge Hakkında Her Şey

Toki İstanbul konutlarının malzeme kalitesi olarak daha öncekilerin den daha iyi durumda olduğunu söylemeliyiz. Kendi içerisinde tüm ihtiyaçları karşılayacak olan projede okullar, eğlence merkezleri, alış veriş mekanları, ibadethaneler, sosyal tesisler hep düşünülmüş. Toki Kayaşehir projesinde daha önceden de var olan eksiklik bu projede de devam etmektedir.


Sağlık hizmetleri konusunda Kayaşehir sınıfta kalmış durumda. Bu güne kadar yaklaşık 40 bin konutun teslim edildiği Toki İstanbul Kaşehir’de hastane hizmetinin henüz sunulmamış olduğu çok büyük bir eksiklik. Açılan bir kaç sağlık ocağı ile hizmet verilmeye çalışılıyor. Bölgede acilen Devlet hastanelerine ihtiyaç olduğunu yetkililere duyurmak isteriz. Ancak öyle anlaşılıyor ki bu açığın kapatılması için İkitelli devlet hastanesinin açılmasın  bekleyeceğiz.

Beğenelim…


Toki İstanbul Kayaşehir 2+1 ve 3+1 Daireleri ile Benzer Yazılar:

26 Ağustos 2017 Saat : 6:29

“Toki İstanbul Kayaşehir 2+1 ve 3+1 Daireleri” için 1 Yorum

  1. Caner DUROĞLU dedi ki:

    Kayaşehir 1500 konutları 600 tl taksit başvuru ne zaman bilgilendirirseniz sevinirim bende kayıt olmak istiyorum

Toki İstanbul Kayaşehir 2+1 ve 3+1 Daireleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------