Toki Kayaşehir 17.Bölge’de Hak Arayışı Devam Ediyor

Son Güncelleme: 1 Şubat 2017 - 5:53 0 Yorum Yazar:

Toki Kayaşehir 17.Bölge 1. ada hak sahipleri ile Boğaziçi site yönetimi arasında toplantı yapıldı. Boğaziçi site yönetimi Toki Kayaşehir 17.Bölge hak sahiplerinin taleplerine sessiz kalmayarak toplantı düzenledi. Toki Kayaşehir 17.Bölge 1. ada da yaklaşık 400 konut hak sahibi bulunmaktadır.

Toki Kayaşehir 17.Bölge Hak Sahipleri ToplantısıSite yönetimi 400 kişiyi 10 kişilik toplantı salonuna davet ederek ekmek yedikleri yerdeki işverenlerine karşı ne kadar lakayıt bir davranış içerisinde olduklarını gösterdiler. Toplantıya 100 ‘e yakın konut sakininin iştirak etmesi üzerine toplantı bina koridorun da yapılmıştır.

Kayaşehir site yönetimleri icraatları ile hak sahiplerini ne kadar çileden çıkardıklarını farkında dahi değiller.

Toplantıda Boğaziçi site yönetimi sitenin sorunlarına karşı ilgisizliklerini bir kez daha gösterdi.

Musluklardan akan çamur gibi sıcak suyun sorumlusunun İSKİ olduğunu konut sakinlerine beyan etmelerine rağmen İSKİ’ye konu ile alakalı bir harf bile söyleyememektedirler. Çünkü durumun İSKİ ile alakalı olmadığını çok iyi bilmektedirler.

Bunun dışında aidat, güvenlik, müteahhit firma sorunları, site yönetimini denetleme gibi konuların da konuşulduğu toplantıda verdiğimiz İSKİ örneği mantık olarak yönetimin yaklaşımını ortaya koyduğundan diğer gündemlerin konu başlıklarını vermekle yetiniyoruz.

Toplantı da site yönetiminde düzelme olmaması halinde yönetimi değiştirmek için ne gerekiyorsa yapılacağı ayrıca belirtildi.

kayasehiristanbu.net sitemizin Sizden Gelenler bölümüne gelen mailleri sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz.

BEĞENELİM…


Toki Kayaşehir 17.Bölge’de Hak Arayışı Devam Ediyor ile Benzer Yazılar:

1 Şubat 2017 Saat : 5:53

Toki Kayaşehir 17.Bölge’de Hak Arayışı Devam Ediyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------