Toki Kayaşehir’e 30 bin’den fazla başvuru olur

Son Güncelleme: 5 Eylül 2017 - 1:42 1 Yorum Yazar:

İstanbul’da Bayramdan hemen sonra kurayla satışa çıkarılacak yaklaşık 2 bin konut, İstanbul’daki yatay mimarı ve mahalle konsepti çabasına iyi bir örnek teşkil ediyor. müşteriKayaşehir’deki yeni konutların konsepti ile sosyal donatı alanları sosyal hayatı ön planda tutan bir tarzda inşa edilmiş. Binaların yüksekliği 5, 6 ve sekiz kat olarak tasarlanmış. Caddelerde boylu boyunca binaların altında esnafın kullanabileceği dükkanların varlığı, ‘mahalle konsepti’nin en temel unsuru olarak öne çıkıyor. Okul, cami, park gibi sosyal alanların sitedeki dağılımı bütün mahalle sakinlerinin kolaylıkla ulaşabileceği bir konumda planlanmış.

Toki Başkanı Mehmet Ergün Turan,  yaptığı açıklamada: Metrekaresi ortalama 3 bin 500 liradan satışa sunulan konutların fiyat-kalite dengesini sorduğumuz TOKİ Başkanı Ergün Turan, bu projenin aslında orta gelir grubuna hitap eden bir proje olduğunu ifade etti. Turan, İstanbul’da oturan ve burada hayatını kazanan ancak evi olmayan vatandaşların alabileceği büyüklüğe ve kaliteye sahip evlere 30 binin üzerinde başvuru beklediklerini anlattı. Banka kredisi olmaksızın ev sahibi olma imkanı sunduklarını anlatan Turan, 10-12 yıllık vade imkanı sunduklarını ve vade farkı maliyetlerinin memur maaş zammına göre olacağını kaydetti.


Toki Kayaşehir’e 30 bin’den fazla başvuru olur ile Benzer Yazılar:

5 Eylül 2017 Saat : 1:42

“Toki Kayaşehir’e 30 bin’den fazla başvuru olur” için 1 Yorum

  1. hayri demir dedi ki:

    kelimeler güzel cümleler süslü, konseptdi mahalleydi iyi de. adamlar bildiğin etrafını çevirmeyecez hırsıza arsıza ne yaparsanız yapın banane, ben sattığım dükkana bakarım diyor aslen. 30 bin başvuru kim yapacak acaba binalara başvurmadan önce gidip görünüz efenim

Toki Kayaşehir’e 30 bin’den fazla başvuru olur Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------