TOKİ’den Kayaşehir’e Yeni Konut

Son Güncelleme: 18 Nisan 2016 - 11:08 4 Yorum Yazar:

Toki İstanbul’un iki ilçesinde konut projeleri ihaleye çıkacak. TOKİ’nin ihaleye çıkaracağı projelerden biri Başakşehir Kayabaşı’nda yer alıyor.

TOKİ Kayabaşı projesi 448 konuttan meydana gelecek. ‘Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İnşaatı İşi’ ihaleye çıkan proje kapsamında ayrıca 15 dükkanlı bir ticaret merkezi ve bir de sadece dükkan yer alırken camii yapılması da planlanıyor.

TOKİ Kayaşehir yeni projelerTOKİ Başakşehir Kayaşehir projesinin ihalesi 25 Mayıs 2016 tarihinde saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

TOKİ’DEN ANADOLU YAKASINA 232 KONUT

TOKİ İstanbul anadolu yakası konut projesi Tuzla’da yer alıyor. ‘Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’ olarak gerçekleştirilecek ihaleye konu proje; Orhanlı Mahallesi’nde 879 parselde konumlandırılacak. İhaleye konu TOKİ Tuzla projesinde 232 konut yer alacak.

TOKİ Tuzla 2016 projesinin ihalesi 9 Haziran 2016 tarihinde saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI NE ZAMAN?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca her sene düzenlenen indirim kampanyasıyla ilgili net bir tarih söz konusu değil. Ancak sonbahar aylarında düzenlenmesi tahmin ediliyor.


TOKİ’den Kayaşehir’e Yeni Konut ile Benzer Yazılar:

18 Nisan 2016 Saat : 11:08

“TOKİ’den Kayaşehir’e Yeni Konut” için 4 Yorum

 1. HÜLYA DAL dedi ki:

  biran önce gerçekleşsin lütfen burda askeri ücrete çalışıp 800-900 kira ödüyoruz ya askeri ücrete bi artı
  ş getirilsin yada kiralara bir düşüş getirilsin birtek kira değil elektrik su doğalgaz derken para bir anda bitiyor getir getirebilirsen ay sonunu ne giyip ne içiçen bir an önce şu konutları bitiriniz ki en azından kendi oturacağımız evlerin parasını ödeyelim

 2. Cahit ışık dedi ki:

  Kayaşehir fiyatı ne kadar
  Ne zaman başvuru yapabiliriz

 3. Muttalip Kılıçaslan dedi ki:

  Tokinin İstanbulda yapmış olduğu projelerden vatandaş yeterince bilgilendirilmiyor.. Evi olmayan ve asgari ücret le geçinen insanlara yönelik daha gerçekçi ve cazip projeler olmalı.. 1 5 Temmuz da sokakta namusu şerefi ve vatanı için mücadele edenlerin dar gelirli çoğunluğu asgari ücretle çalışan vatandaşlardan oluşan insanlar olduğu unutulmayıp devlet ve hükümetin bunlarıda gözönünde bulundurmasını diliyorum.. O insanları ödüllendirme demeyelimde insan olduklarını hatırlatmak mutlu edecektir..

 4. Salise temel dedi ki:

  Yeter artik bir an õnce yapilsin şu evler şu ev sahiplerinden biktik hep hayallerde yaşiyoruz bir evimiz olsun istedigimiz gibi yapalim icini coj isyiyorum evleri olan arkadaslarimi komsularimi imreniyorum benimde bir evim olsun diye kimseye hesap vermek istemiyorum ÎNŞAALAH kurtulacagiz

TOKİ’den Kayaşehir’e Yeni Konut Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------