Yağmur Tanrısevsin ile Kerem Bursin Aşkı Neden Bitti

Son Güncelleme: 22 Kasım 2014 - 1:22 0 Yorum Yazar:

Uzun süredir Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşamayan Kerem Bursin’in çok konuşulan aşkları neden bitti.
Güneşi Beklerken’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin ile Yağmur Tanrısevsin Güneşi Beklerken dizisinin final yapmasından sonra Tanrısevsin ‘Kaçak dizisinde Kerem Bürsin de ‘Unutursam Fısılda’ ve ‘Şeref Meselesi’ ile zamanını geçirmeye başlayınca ikili bir araya gelemez oldu.
Yağmur Tanrısevsin ile Kerem BursinGüneşi Beklerken’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin ile Yağmur Tanrısevsin’in çok konuşulan ilişkileri bitti.

Geçtiğimiz günlerde parmağında yüzükle görüntülenen Bürsin ‘Kendim aldım’ açıklamasında bulunmuştu. Ünlü oyuncu dün ‘Yılın Yükselen Starı’ ödülünü aldığı GQ törenine ise ailesiyle katıldı.
Bir önceki yazımız olan İdo Tatlıses Ayrılığa Dayanamadı. İdo Tatlıses’in Sevgilisi kim başlıklı makalemizde Ayrılığa, Dayanamadı. ve İdo hakkında bilgiler verilmektedir.kayasehiristanbul.net

İddialara göre Kerem Bürsin yakınlarına “Kriz vardı ama aşamadık” dedi. Yağmur Tanrısevsin ise ayrılıkları ile açıklama yapmak istemiyor.

Kerem Bürsin Kanal D’de yayınlanan Şeref Meselesi dizisinin çekimleri nedeniyle sevgilisine vakit ayırmadığı konuşuyordu.


Yağmur Tanrısevsin ile Kerem Bursin Aşkı Neden Bitti ile Benzer Yazılar:

22 Kasım 2014 Saat : 1:22

Yağmur Tanrısevsin ile Kerem Bursin Aşkı Neden Bitti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

Konu Başlıkları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------