Yağmur Tanrısevsin, ‘Kaçak’ Dizisine Nasıl Katıldı?

Son Güncelleme: 11 Kasım 2014 - 3:05 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Yağmur Tanrısevsin, ‘Kaçak’ Dizisine Nasıl Katıldı?

Yağmur Tanrısevsin, ‘Kaçak’ adlı dizide bir mafya babasının kızı olan ‘Tülay’ karakterini canlandırıyor.
Bir araya geldiğimiz Tanrısevsin, gündüz değil de gece insanı olduğunu söylüyor ve “Gece benim için yaratıcılık demek. Heykel ve resim yapmak için en ideal zaman” diyor.

rp_Yagmur_Tanrisevsin-300x168.jpgYağmur Tanrısevsin’i ‘Güneşi Beklerken’ adlı diziyle tanıdık. Şimdi ‘Kaçak’ adlı dizide bir mafya babasının kızı ‘Tülay’ karakterini canlandırıyor. Oyunculuğun yanı sıra heykel yapmaktan büyük bir zevk alıyor. Küçükken kendini ifade etmek için çizdiği resimleri hâlâ saklıyor. Kendini sürekli geliştirmek istiyor. Bunun için de birbirinden zıt karakterleri canlandırıp farklı hayatları keşfe çıkması gerektiğine inanıyor. Sosyal medyayla arası pek iyi değil. Çünkü insanın kendisini yeterince ifade edemediğini düşünüyor ve “Dilim döndüğünce, gücüm yettiğince kendimi doğru ifade etmeye çalışacağım. Ne demişler; farz etme, sanma, sor” diyor.kacakdizisi.com

‘Kaçak’ adlı diziyle yollarınız nasıl kesişti?
Oyunculuğumu bir üst seviyeye taşıyacak farklı bir karaktere hayat vermeyi ve böyle bir projede yer almayı çok istiyordum. ‘Güneşi Beklerken’ bitince de gelen teklifleri menajerim Tümay Özokur’la değerlendirdik. Gelen her teklif ardından başka kapıları da açıyordu ama Haluk Bilginer’le oynama fikri beni çok heyecanlandırdı. Aynı zamanda ‘Kaçak’ sevdiğim ve seyircinin keyif aldığı bir projeydi. Şu anda tercihimden dolayı çok mutluyum.

Oyunculuğunuzu bir üst seviyeye taşıyacak farklı bir karakteri canlandırmak istediğinizi söylediniz. Tülay’ın farkı ne peki?
Annesini küçük yaşta kaybetmiş, babası tarafından da 9 yaşında terk edilmiş biri Tülay. Yıllarca temizlik yaparak kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmış. Babasının mafya adamı ‘Ustura Faysal’ olduğunu yıllar sonra öğreniyor.Aradan geçen 15 yılı her şekliyle telafi etmeye çalışacak… Babasıyla yaşadığı açmazlar ve Ertan ile yaşadığı aşk, izleyicinin ilgisini çekecek.

Hep planlı programlı mısınızdır?

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Yağmur Tanrısevsin, ‘Kaçak’ Dizisine Nasıl Katıldı? ile Benzer Yazılar:

11 Kasım 2014 Saat : 3:05
  GENEL

Yağmur Tanrısevsin, ‘Kaçak’ Dizisine Nasıl Katıldı? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

 

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP------ SPONSOR BAĞLANTI -------