2018 Toki Kayaşehir Yeni Projeleri

Son Güncelleme: 14 Aralık 2017 - 1:37 7 Yorum Yazar:

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul’da yeni konut hamlesine hazırlanıyor. İstanbul’da satışta projesi bulunmayan TOKİ, İstanbuluların konut hayalini gerçekleştirmek için çalışıyor.
Toki Kayaşehir 24TOKİ’nin İstanbul’da satışa çıkaracağı projenin hazırlıkları yapılıyor. Konutların hangi gelir grubuna satılacağı belli değil. Söz konusu proje satışa hazır hale geldiğinde, proje detayları, başvuru şartları ve satışa yönelik detaylar İstanbul Başakşehir Kayaşehir‘in en iyi haber sitesi www.kayasehiristanbul.net ‘de yer alacak.

Kayaşehir 24. Bölge‘ye 1500 konut

Vatandaşı kira öder gibi ev sahibi yapacaklarını her konuşmasında dile getiren  TOKİ  Başkanı Mehmet Ergün Turan, Toki Kayaşehir 24.Bölge‘ye gelen başvuru sonrasında,  Kayaşehir’de 1.500 konutun başvurularının yakında başlayacağını duyurmuştu.

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olmak üzere toplam 1.892 konutun kurayla satışa sunulduğu TOKİ Kayaşehir 24. Bölge’de kuralar çekildi ve sözleşmeler imzalandı. Projedeki dairelerin teslimleri ise, sözleşme imzalandıktan sonra 18 ay içerisinde yapılacak. Projenin inşaatı tamamlandığı için, teslimlerin planlanan vakitten daha erken olması düşünülüyor. 5-20 Eylül 2017 tarihleri arasında kura yöntemiyle satışa sunulan 1.892 konut projesine 39 bin 179 başvuru gelmişti.

Kayaşehir 22. Bölge‘ye 854 konut

TOKİ İstanbul’da yeni konut ihalelerine de ara vermeden devam ediyor. Kayaşehir’i adeta baştan inşa eden TOKİ Kayaşehir 22.Bölge‘de 854 adet konut inşa edecek. Projede konutların dışında 592 araçlık otopark, 2 adet sosyal tesis, 2 adet nizamiye yer alacak. Henüz ihale aşamasında olan projenin hangi gelir grubuna satılacağı belli değil. Kayaşehir 22. Bölge ihalesi 29 Aralık 2017 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.


---------------------------------------------------------------------------------

2018 Toki Kayaşehir Yeni Projeleri ile Benzer Yazılar:

14 Aralık 2017 Saat : 1:37

“2018 Toki Kayaşehir Yeni Projeleri” için 7 Yorum

 1. fatih özdemir dedi ki:

  istanbulda toki başvuruları nasıl yapılır? neler gereklidir? acil

 2. fatih özdemir dedi ki:

  başvurular nereye nasıl yapılır

 3. pinar kusbey dedi ki:

  Evi gormwk istiyorum sizden cvp bekliyorum

 4. Esma karademir dedi ki:

  2018 toki başvuruları ne zaman yapılacak.

 5. HÜSEYİN ERGİNÖZ dedi ki:

  dar gelirliler için başvuru ne zaman ?

 6. Müyeser ünlü dedi ki:

  Dar gelirliler için derler fakat peşinat için 75 bin TL isterler zenginlere yar olur bu evlerde bizim gibi Dargelirliler alamaz merak etmeyin fiyatları çok yüksek tutuyorlar 15 senedir kiracı yiz kaçıncı dar gelirli projesi ama nedense peşinatlar uçuk ya zenginler alacak yada emlak çı lar yada vatandaşın dan değerli gördükleri Suriyeli ler artık 2019 seçiminde de Suriyeliler versin oyu

 7. Mahmut Ergün dedi ki:

  Kredi çekmek istiyorsun bankalara köle oluyorsun canını çıkartıyorlar kat kat faiz sırtına bindiriyorlar… Ömür kısa dünya yalan ama yinede çabalıyoruz ev almak istiyorum ama para yok aldığın maaş uçup gidiyor… Evlenmek istiyorum bir yuva kurmak istiyorum bu herkesin hakkı ama neyle demi?!! Herkes kendi menfaatini düşünüyor ne yapalım yani böbreğimi canımızımı verelim mutlu olmak için bu nasıl bir dünya çok lüks bir işim kazancım yok asgari ücret bir iş adamını bir zengini yoldan çevirip durumunu anlatsan gülümser geçer siz değerli iş adamları ve devlet büyüklerim artık vicdanınız varsın konuşsun düşünsün haydi Selam aleyküm!!!!!!

2018 Toki Kayaşehir Yeni Projeleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------