Başakşehir AK Parti 3. Olağan İlçe Kongresi

Son Güncelleme: 27 Aralık 2014 - 3:36 0 Yorum Yazar:

Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 3.olağan kongre öncesi değerlendirme toplantısı Başakşehir Salon Venedikde gerçekleştirildi.Başakşehir AK PartiAk Parti Başakşehir İlçe Başkanımız Ayhan ÖZGÜREL ‘ in başkanlığında gerçekleştirdiğimiz programımıza Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Mehmet MUŞ,İl Teşkilat Başkanımız Halis DALKILIÇ ,İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ,Belediye Başkanımız Mevlüt UYSAL ,Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetimleri,Mahalle Başkanlarımız ve delegelerimiz yoğun ilgi gösterdi.

İlçe Başkanımız Ayhan ÖZGÜREL yapmış olduğu konuşmada göreve geldiği günden bugüne kadar teşkilatın tüm kademeleri ile beraber birlik,beraberlik ve uyum içinde çalıştıklarını ifade etti. 2011 Genel Seçimleri, 2014 yerel seçimleri, 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İlçemizin tüm kademelerinin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesinden dolayı Başakşehir İlçe Teşkilatının kendisinden beklenen başarıyı alınan seçim sonuçlarıyla beraber gösterdiğini ifade etti.kayasehiristanbul.net

3. Olağan Kongre öncesinde delege listemizin İl Teşkilatımızın gösterdiği kriterlere göre yazıldığını ve üyelerimizin yoğun katılımı ile delege seçimlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirildiğini teşkilat mensuplarımıza ifade etti. 3.olağan kongrede ilçe başkanlığına aday olduğunu ifade eden Ayhan ÖZGÜREL kongrede delegelerimizin teveccühüyle,genel başkanımız ve başbakanımız Prof Dr. Sn. Ahmet DAVUTOĞLU’ndan aldığımız talimatlar doğrultusunda teşkilatımızın tüm kademeleriyle uyum içinde milletimize hizmet etmeye devam edeceğini beyan etti.

HABERİN TÜM AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehir AK Parti 3. Olağan İlçe Kongresi ile Benzer Yazılar:

27 Aralık 2014 Saat : 3:36

Başakşehir AK Parti 3. Olağan İlçe Kongresi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------