Başakşehir Kent Meydanına Yeni Proje

Son Güncelleme: 29 Kasım 2014 - 10:42 0 Yorum Yazar:

Emlak konut güvencesiyle İntaya, İntes ve EYG ortaklığında Kayabaşı’nda inşa edilen 678 konutluk Evvel İstanbul projesi için 10 binin üzerinde ön talep alan ortaklık, 606 satış için rezervasyon yaptı.başakşehir kent merkezTalebini karşılayamadıkları müşterilerine özür anlamında projenin yanındaki parselde 700 konutluk bir proje geliştireceklerini belirten EYG Gayrimenkul Geliştirme İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Ocak ayında çalışmalara hemen başlayacağız” dedi.

Orta gelirliye konut
EYG olarak orta gelirliye iyi konut yapmak ve şirketi bu konumda tutmak için bir yol çizdiklediklerini belirten Çelik, “Kayabaşı’nda 310 bin kişi yaşıyor. 70 bin konut var. Bölgede ortalama aylık gelir 3 – 4 bin lira. Nitelikli konut arayışındaki orta gelir grubu, tüm pazarın yüzde 30 – 40’ını oluşturuyor. Bu kitlenin ulaşılabilir konforlu konut arayışı var” dedi.
Projede 1+1’den 5+1’e kadar, büyüklüğü 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen farklı tipte daireler yer alıyor. Fiyatları 209 bin liradan başlayan dairelerin tavan yükseklikleri bölge projelerinden daha yüksek tutuldu, balkonlar ve kış bahçeleri de projenin konseptinde belirleyici oldu.kayasehiristanbul.net

‘İhale yasalarında sıkıntı var’

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehir Kent Meydanına Yeni Proje ile Benzer Yazılar:

29 Kasım 2014 Saat : 10:42

Başakşehir Kent Meydanına Yeni Proje Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------