Başakşehir Şehir Hastanesi 2020 Senesinde Açılacak!

Son Güncelleme: 15 Haziran 2019 - 5:31 0 Yorum Yazar:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu açıklamasında Başakşehir’deki Şehir Hastanesi hakkında ayrıntılara yer verdi. Başakşehir Şehir Hastanesi 2020 Senesinde Açılacak! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılan İstanbul’un Fethi’nin 566. Yıldönümü kutlamalarında ve İftar programında birtakım söylemlerde bulundu. Konuşmasında yakın dönem içinde imza atılacak projelerden de bahsetti.

Anadolu Ajansı tarafından yapılan habere bakıldığında Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasında, İstanbul’un iki bölümünde toplam olarak 7.000 yataklı iki adet dev şehir hastanesi inşa ettiklerini söylediği görüldü.

Başakşehir Şehir Hastanesi’nin yapımının çok hızlı bir şekilde devam ettiğini ve gelecek sene bu hastanenin halkın hizmetine sunulacağını belirten Cumhurbaşkanı, Başakşehir, Hoşdere, Baruthane, Çırpıcı gibi millet bahçelerini ve Kayaşehir Millet Bahçesi’nin ilk bölümünü İstanbulluların kullanımına sunduklarını kaydetti.

İlerleyen dönem içerisinde de bu gibi projeleri ortaya koymaya niyetli olduklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu şehre layık olmaya çalışacaklarını ifade etti ve sözlerine son verdi.


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehir Şehir Hastanesi 2020 Senesinde Açılacak! ile Benzer Yazılar:

15 Haziran 2019 Saat : 5:31

Başakşehir Şehir Hastanesi 2020 Senesinde Açılacak! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------