Başakşehir Şehir Hastanesi Temeli Atılıyor

Son Güncelleme: 24 Ekim 2013 - 2:18 1 Yorum Yazar:
Etiketler:

Bayram öncesinde tüm sürücülere trafikte dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulunduklarını anımsatan Müezzinoğlu, “Tüm yetkililerin uyarılarına rağmen, yüzleri aşan kayıplarımız oldu. İnşallah, ders alırız diye temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Başakşehir Şehir HastanesiTÖREN ÖNCESİ HAZIRLIKLARI KONTROL ETTİ
Müezzinoğlu, bugün Etlik Şehir Hastanesi’nin yapılacağı inşaat alanını ziyaret ederek, yarın yapılacat temel atma töreni öncesinde yapılan hazırlıkları yerinde görmek istediklerini söyledi.
Şehir hastaneleri konsepti ile Türkiye’nin sağlık alanındaki standartının bir basamak daha yukarı çıkacağını ifade eden Müezzinoğlu, “Böylece, dünya standartlarıyla yarışabileceğiz ve hatta birçok gelişmiş ülkenin de standartlarının önüne geçmiş olacağız” diye konuştu. Müezzinoğlu, bir süre önce Bilkent’te yapılacak şehir hastanesinin temelinin atıldığını hatırlatarak, yarın da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Etlik’teki Şehir Hastanesi’nin temelinin atılacağını belirtti.

HABERİN DEVAMI


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehir Şehir Hastanesi Temeli Atılıyor ile Benzer Yazılar:

24 Ekim 2013 Saat : 2:18

“Başakşehir Şehir Hastanesi Temeli Atılıyor” için 1 Yorum

  1. Ümit dedi ki:

    Merhaba. Bu haberle insanlarla dalga mı geçiyorsunuz. Haberin başlığı “Başakşehir Şehir hastanesi temeli atılıyor” , fakat ne hikmetse yazının içinde Ankara Etlik Şehir hastanesinden bahsediyor.

Başakşehir Şehir Hastanesi Temeli Atılıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------