Başakşehir’de Önlenemeyen Hırsızlıklar

Son Güncelleme: 2 Kasım 2017 - 1:19 0 Yorum Yazar:

İstanbul ‘un en modern şehri olarak kurulan Başakşehir, site kültürünün hakim olduğu, çitlerin, duvarların, kamera sistemlerinin ve güvenliklerin bol olduğu bir semt olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Ancak tüm bu imkanlara ve kurulan sisteme rağmen bir türlü hırsızlık olayları azalmamaktadır. Başakşehir Kiptaş konutları, Onurkent ve Kayaşehir konutlarında gün geçmiyor ki hırsızlık haberi gelmesin. Evlere, otomobillere çok rahatlıkla girip hırsızlık yapabilmektedirler. Başakşehir özellikle güvenlik açısından emniyetli bir yer olduğu düşünülerek tercih edilmesine rağmen hırsızların gözde bir bölgesi haline nasıl gelebildi?

Gelir düzeyi orta seviyeden yüksek insanların yerleştiği Başakşehir, hırsızların iştahını kaparmış Emniyet teşkilatı ve alınan tüm tedbirlere rağmen tercih edilir bir bölge olmuş.

kayasehiristanbul.net olarak bu konuyu gündeme taşıyıp yetkililerin dikkatini çekmek istedik. Demek ki Güvenlik elemanları, tel örgüler, kameralar hırsızı suç üstü yakalamaya yetmiyor ise bir yerlerde zorun var demektir. Başta Site yönetimleri olmak üzere Başakşehirlilerin mal ve can güvenliği konusunda daha titiz görev yapılmasını bekliyoruz. Emniyetli bölge olarak tercih edilen Başakşehir’de güvenlik açığının oluşması rahatsız edici bir durumdur.

KAYNAK: BAŞAKŞEHİR’DE ÖNLENEMEYEN HIRSIZLIKLAR


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehir’de Önlenemeyen Hırsızlıklar ile Benzer Yazılar:

2 Kasım 2017 Saat : 1:19

Başakşehir’de Önlenemeyen Hırsızlıklar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------