Başakşehir’de sünnet şöleni

Son Güncelleme: 19 Nisan 2012 - 10:56 1 Yorum Yazar:

Modern cerrahi yöntemlerle ve hastane koşullarında yapılacak ücretsiz sünnet için ailelerin 10 Mayıs’a kadar Bilgi evleri, Muhtarlık belediye ve belediye hizmet binalarına gelerek kayıt formlarını doldurmaları ve kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Haziran ayında yapılması planlanan Toplu Sünnet Organizasyonu için müracaat edecek olan çocukların 2 yaş ve üzerinde olması, kayıt formunun eksiksiz doldurulması, kimlik bilgileri ve sünnet kaydı yaptıranlara ulaşılabilecek en az iki telefon numarası bırakmaları Başakşehir Belediyesi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kayıtlarını yaptıran çocukların iyileşme süreçlerinin ardından gerçekleştirileceği bir şölen etkinliği sonlandıracak.

Sünnet ettirilen her çocuğa Başakşehir Belediyesi tarafından pantolon, pelerin, ayakkabı gibi kıyafetlerini; taç, asa gibi aksesuarlar armağan edilecek.


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehir’de sünnet şöleni ile Benzer Yazılar:

19 Nisan 2012 Saat : 10:56

“Başakşehir’de sünnet şöleni” için 1 Yorum

  1. Fatma Topal dedi ki:

    Merhabalar, ben Fatma Topal. Bu sene yapılacak olan toplu sünnet töreni için başvuruda bulundum ve gerekli evrakları muhtarlığa teslim ettim, yaklaşık bir ay önce başvurmama rağmen henüz bana telefon edilmedi… Sünnet töreni için bir değişiklik var ise veya, herhangi bir yeri aramam gerekiyorsa, bilginizi rica ediyorum. Saygılarımla, Fatma Topal.

Başakşehir’de sünnet şöleni Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------