Başakşehir’de TOKİ Kayabaşı sakinlerinin yağmur krizi!

Son Güncelleme: 29 Aralık 2011 - 8:16 0 Yorum Yazar:

Bir sorunlar yumağı da Başakşehir Kayaşehir’deki TOKİ Kayabaşı Konutları… Türkiye’nin en büyük uydu kenti olarak nitelendirilen sitede, daireler teslim edildi edileli her gün yeni bir problem çıkıyor

Bir sorunlar yumağı da Başakşehir Kayaşehir‘deki TOKİ Kayabaşı Konutları… Türkiye’nin en büyük uydu kenti olarak nitelendirilen sitede, daireler teslim edildi edileli her gün yeni bir problem çıkıyor. Önce taşeron krizi patlak vermişti. Parasını alamadığını iddia eden taşeron, intikam için ortalığı kırıp dökmüştü. Sonra ulaşımda ciddi aksaklıklar ortaya çıktı. İETT, yeterli otobüs seferi koymayınca ev sahipleri ayaklandı.

BİNA YAĞMUR SUYU ALIYOR
Geçtiğimiz ay ise, tesisat ve izolasyon derdi çıktı. 1. Bölge’deki bloklarda borular patladı, evleri su bastı. Bu olayın ardından TOKİ, gerekli önlemlerin alındığını açıklamıştı fakat son günlerdeki yağışların ardından ev sahiplerinden yine aynı şikyetler gelmeye başladı. Şikyetlerin merkezi yine 1. Bölge… C3 Blok’ta oturanlar, binanın yağmur suyu almasından yakmıyor. TOKİ’nin dikkatine sunulur.

Esra Boğazlıyan/Habertürk

KAYAŞEHİR’İN SORUNLARI


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehir’de TOKİ Kayabaşı sakinlerinin yağmur krizi! ile Benzer Yazılar:

29 Aralık 2011 Saat : 8:16

Başakşehir’de TOKİ Kayabaşı sakinlerinin yağmur krizi! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------