Başakşehir’de Yine Fabrika Yangını

Son Güncelleme: 10 Ocak 2014 - 12:56 0 Yorum Yazar:

Başakşehir’de sanayi sitesinde bulunan bir metal fabrikasında bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı.Yangında yaralı ve can kaybı yaşanmadı. Fabrika tamamen kullanılamaz hale geldi. Fabrikada çalışan işçiler, alevlerin zarar vermediği malları kurtarmaya çalıştı.

başakşehir'de yangınAtatürk Bulvarı üzerinde bulunan İstanbul Dökümcüler Sanayi Sitesi (İSDÖK) 1. Blok 22 numaradaki iki katlı metal fabrikasında, saat 03.30 sıralarında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen alevler, kimyasal maddelerin de etkisiyle bütün binayı sardı. Sitedeki güvenlik görevlilerinin ihbarı üzerine olay yerine Başakşehir ve İkitelli itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek alevleri kısa sürede söndürdü. Olayda yaralı ve can kaybı yaşanmadı. Tamamen yanan fabrikada maddi hasar oluştu.

İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sırasında fabrikada çalışan işçiler malları kurtarmaya çalıştı. El arabalarıyla yanan fabrikaya giren işçiler çuvallar dolusu malzemeyi dışarı taşıdı. Olay yerinde soğutma çalışmalarını sürdüren itfaiye ekipleri yangının çıkış sebebini araştırıyor.


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehir’de Yine Fabrika Yangını ile Benzer Yazılar:

10 Ocak 2014 Saat : 12:56

Başakşehir’de Yine Fabrika Yangını Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------