Başakşehir’in Golcüsü Konuştu

Son Güncelleme: 22 Kasım 2014 - 1:11 0 Yorum Yazar:

İstanbul Başakşehir’in golcüsü Doka, “Bu zamana kadar neler yapabileceğimizi gösterdik” dedi.

İstanbul Başakşehir’de bugün gerçekleştirilen antrenman öncesi turuncu-mavili takımın golcüsü Doka açıklamalarda bulundu.

DOKAGalatasaray maçında iyi oynadıklarını ifade eden Doka, “Galatasaray maçı artık geride kaldı ve onu unutmak istiyoruz. Bu zamana kadar neler yapabileceğimizi de zaten gösterdik. Artık önümüzde başka büyük bir maç var. Biz de takım olarak hocamız bizden ne istiyorsa onu sahaya en iyi şekilde yansıtmaya çalışacağız” açıklamasını yaptı.kayasehiristanbul.net

“BEŞİKTAŞ BÜYÜK BİR TAKIM”

İstanbul Başakşehirli futbolcu Doka, hafta sonu oynanacak Beşiktaş maçıyla ilgili olarak ise, “Beşiktaş büyük bir takım. Orada oynayan oyuncular da çok iyi. Kim hangi pozisyonda oynarsa, yapabileceğinin en iyisini vereceğini düşünüyorum. Ben de aynın şekilde hocamın bana verdiği görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım” diye konuştu.

“FUTBOLDA OLAN ŞEYLER BUNLAR”

Geçen hafta son dakika golüyle yenildikleri Gençlerbirliği maçını unuttuklarını dile getiren golcü futbolcu, “Futbolda olan şeyler bunlar. Son saniyede yediğimiz bir gol ve maçı kaybettik. Şimdi ise en iyi sonuçla önümüzdeki maçtan ayrılmayı düşünüyoruz” dedi.


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehir’in Golcüsü Konuştu ile Benzer Yazılar:

22 Kasım 2014 Saat : 1:11
  SPOR

Başakşehir’in Golcüsü Konuştu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------