Başakşehirliler Çanakkale’de

Son Güncelleme: 24 Haziran 2014 - 1:44 0 Yorum Yazar:

Başakşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Çanakkale Gezileri’ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Gezilere bu yıl, her yaştan 12.000 Başakşehirli katıldı.

çanakkaleHer yıl binlerce vatandaşımıza Çanakkale ruhunu yaşatan Başakşehir Belediyesi, bu yıl da Başakşehirli’nin, tarihin en büyük savunma destanının yazıldığı topraklarla buluşmasını sağladı.

11 Nisan başlayan Çanakkale gezileri 18 Haziran 2014 tarihinde sona erdi. 2013 yılında 12 binin üzerinde vatandaşın kişinin katıldığı Çanakkale gezilerine bu yıl 12.000 kişi katıldı.kayasehiristanbul.net

Başakşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde katılımcılar her gün sabah mahalle muhtarlıkları ve vatandaş tarafından belirlenen yerlerden kalkan otobüslerle Çanakkale’ye ulaştırıldı. Çanakkale ‘de Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Abide, Ertuğrul Koyu, 57. Alay ve Conk Bayırı’nı kapsayan tarihi yarımadayı rehberler eşliğinde gezen ziyaretçilere ziyaret yerleri ile ilgili bilgi de verildi.


---------------------------------------------------------------------------------

Başakşehirliler Çanakkale’de ile Benzer Yazılar:

24 Haziran 2014 Saat : 1:44
  GENEL

Başakşehirliler Çanakkale’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------