Başkan Mevlüt Uysal Mazbatasını aldı

Son Güncelleme: 5 Nisan 2014 - 9:48 0 Yorum Yazar:

30 Mart yerel seçimlerinde Başakşehir’de oylarını 53 bin 423 artırarak rekor oyla ikinci kez Belediye Başkanlığı’na seçilen Mevlüt Uysal mazbatasını aldı.

30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde oyların yüzde 50.19’unu alarak Belediye Başkanı seçilen Mevlüt Uysal, mazbatasını törenle aldı.

mevlüt uysalİstanbul’da ve Türkiye’de rekor bir artış yaparak Başakşehir halkından bir kez daha güvenoyu alan Mevlüt Uysal, mazbatasını almak üzere İlçe Seçim Kurulu’na geldi. Başakşehir İlçe Seçim Kurulu’na, yeni seçilen meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Kadın Kolları Başkanı Sevgi İlhan, Belediye Başkan Yardımcıları, partililer ve vatandaşlarla birlikte gelen Başkan Uysal Başakşehir İlçe Seçim Kurulu Müdürü Zeki Kayalı’nın elinden mazbatasını aldı.

Başkan Uysal; Başakşehir’deki oy artışı bir kez daha gösteriyor ki Ak Parti milletimizin gönlünde sağlam bir yere sahip. Gönüllerde bizler için açılan bu sevgi seline layık olmak için geceli gündüzlü çalışacağız. Oyumuzu geçen seçime göre 53 bin 423 artırarak bir İstanbul rekoru kırdık. Bizlere güvenoyu veren kadirşinas Başakşehir halkı üzerimizdeki yükü daha da artırdı. Böylesi güzel bir artış İnşallah daha fazla hizmet olarak Başakşehir’e geri dönecektir.” diye konuştu.

Başkan Uysal ile birlikte meclise girmeye hak kazanan AK Parti’li belediye meclis üyeleri de mazbatalarını aldı.


---------------------------------------------------------------------------------

Başkan Mevlüt Uysal Mazbatasını aldı ile Benzer Yazılar:

5 Nisan 2014 Saat : 9:48

Başkan Mevlüt Uysal Mazbatasını aldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------