Emlak Yönetim Çalışma Faaliyetleri

Son Güncelleme: 27 Ağustos 2011 - 8:08 3 Yorum Yazar:

EMLAK YÖNETİM BAŞAKŞEHİR BELEDİYE İŞBİRLİĞİ

Yönetimini yapmakta olduğumuz Kayaşehir`i mizin daha güzel bir hale gelebilmesi için eksikliğini duyduğumuz konularda kurumlardan destek almaktayız.
Kayaşehir de projesinde olmadığı için yapılmamış olan, fakat yapılmasına ihtiyaç duyulan çalışmalar için Başakşehir Belediyesi`n den bir takım taleplerimiz oldu. Bu taleplerimiz anında yerine getirildi.
Sn. Belediye Başkanımız Mevlüt Uysal, Başkan Yardımcılarımız ve tüm belediye ekibinin Kayaşehirimize ne kadar önem verdiklerini hizmetlerinden dolayı görmekteyiz.
Çevre Temizlik ve Bakım Hizmetleri, Geri Dönüşüm ve Atık Pil Kutuları dağıtılmıştır.
Belediyemiz Kayaşehir 5 . Bölge yanında kalan boş arazide `Modern Açık Halk Pazarı“, bizlere `Kilit Taşı“ tedarik edilerek gerekli alanlar için kilit taşı çalışmaları, Park yapımı, aletli jimnastik alanlarının yapımı, ve farklı konularda da Kayaşehir de çalışmalar yapalıcağı belirtilmiştir.

Çalışmalarından dolayı Sn. Belediye Başkanımız Mevlüt UYSAL`a Belediye Başkan Yardımcılarımıza ve tüm belediye ekibine ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz.

İETT OTOBÜSLERİ 4.BÖLGE SON DURAKTA FAALİYETE BAŞLADI

Kayaşehirde 2. Bölgeden hareket eden İETT otobüsleri, 4.Bölgede kendi yerlerine geçerek site sakinlerimize buradan hizmet vermeye başlamıştır. Emlak Yönetim aracılığı ile Başakşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanılan İETT hareket amirliği binası bir hafta içerisinde tamamlanacak ve İETT tam teşekküllü bir şekilde site sakinlerimize hizmet verecektir.
Çalışmalarından dolayı İBB İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü`ne çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Kayaşehirimizde `Güvenlik Kameraları` için firmalardan teklif alım süreci tamamlanmış olup, Eylül ayı sonu itibariyle çalışmalar başlayacaktır.

İNTERNET BAĞLANTILARI

Kayaşehirde çalışması yapılan internet bağlantısı için bütün firmalara bilgi verilmiştir. Çalışmalar esnasında alt yapı ve üst yapının zarar görmemesi için firmalardan yatay sondaj (Yönlendirilebilir yatay sondaj, yüzeyden kazı yapmadan yeraltından açılan delik) tekniği ile kazı yapmaları şartı aranmaktadır. Bu uygulama için firmalar şuan proje çalışmalarını gerçekleştirmektedirler. Çalışmalarını yatay sondaj ile yapacak firmaların Kayaşehir`de hizmet etmeleri için herhangi bir engel bulunmamaktadır.


---------------------------------------------------------------------------------

Emlak Yönetim Çalışma Faaliyetleri ile Benzer Yazılar:

27 Ağustos 2011 Saat : 8:08

“Emlak Yönetim Çalışma Faaliyetleri” için 3 Yorum

 1. zeynel gül dedi ki:

  futbol sahası ve tenis alanı gerekli futbol sahası neden gerekli cunku futbol oynayanlar basket sahasında oynuyolar ve buda basket oynayan ınsanları rahatsız ediyo ve tenıs alanıda genc bayanların vaktını alacak hıcbırsey yok o yuzden tenıs sahası gereklı voleybol sahası da ola bılır cunku nufusu cok kalabalık bır sıte olacak orası bunları lutfen dıkkate alalım ve özel guveblıklerde sart her bolgenın gırıs cıkıslarını kontrol edebılecek guvenlıkler sart ve sıte dıslarına duvar orulmesıde sart cunku pıs hayvanlar ıcerı gırıp halkı rahatsız edebılıyor ve mıkrop sacıyolar bırde sıte ıcındekı marketler hıc de temız değıller ve halkla nasıl konuslurt bılmıuorlar boyle guzel bır sıteye buyuk bır marketler alına bılır ayrıca cay bahçesi neden yok cok ılgınç olması gerekıyo lutfen bunları dıkkate alalım saygılar ıyı calısmalar zeynel gül……

 2. mustafa dedi ki:

  kıymetli site sakinleri hepinizi saygıyla selamlıyorum. kayaşehir için çalışmalarda bulunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. yeniyim bu sitede daha önce başka bir kayaşehir sitesindeydim emlak yönetime karşı inanılmaz insafsız yorumlar görünce haksızlık yapılıyor adamlar çalışmalarında plan program yapıyodur türü yorumlarım olduysada site aforoz etti 🙂 işlerine gelmeyen yorumları silerek site üyeliğiniz iptal ediliyor. asla eleştiriye açık değiller ve asla işlerine gelmeyen kişiye karşı boş durmuyorlar. sürü halinde saldırı var. emlak yönetimin çalışmalarını yaparken sıkıntılı süreçlerden geçebileceğini belirteyim. ancak tavsiye olarak söylüyorum eleştiriye açık olun ama doğruluğuna inandığınız mutlak gerçeklerinizden vazgeçmeyin..tekrar kolay gelsin

  • TKK.net dedi ki:

   evet bahsetmiş olduğunuz durumdan haberimiz var. ne yapmaya çalıştıklarını açıkcası anlamış değiliz?

Emlak Yönetim Çalışma Faaliyetleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------