Emlak Yönetim Şikayet Forumu

Son Güncelleme: 4 Ekim 2011 - 9:54 5 Yorum Yazar:

Emlak Yönetim Şikayet Forumu

Kayaşehir Emlak Formumuza gönderilen bir şikayeti sizler ile paylaşıyoruz.

TC. Başbakanı Avrupa’nın en büyük uydu kent projesini “İstanbul Kayaşehir’de kuruyoruz” diye dursun biz gelelim bu uydu kentin yönetimi teslim edilen “emlak yönetime”..!!!

Toki ve müteahhit firmalar çevre düzenlemesini elinden geldiğince güzel yapmaya çalışmışlar. Bundan sonra ki kısmı da emlak yönetiminin yapmasını beklenirken gel gör ki site yönetiminin mühendisleri döşedikleri kaldırımlar ile harikalar yaratıyorlar.

Lütfen yetkililerden Rica ediyoruz. Emlak yönetimine ödediğimiz aidatlar ve bizden aldıkları peşinatlar ile bu güne kadar yapmayı vaat ettikleri hiç bir şeyi bizler göremedik. Birde çevreye zarar vermelerine şahit olunca iyice midemizi bulandırıyorlar.

Yetkililerin bu işe bir an önce el atmalarını istiyoruz. Emlak yönetimini denetleyen bir kurum yok mu???

http://kayasehirrehberi.net/forum/12-emlak-yonetimi-hakkinda/108-kayasehir-emlak-yonetimin-kaldirim-muhendisleri.html

 

https://www.tokikayabasikonutlari.net/emlak-yonetim-sikayet-forumu/


---------------------------------------------------------------------------------

Emlak Yönetim Şikayet Forumu ile Benzer Yazılar:

4 Ekim 2011 Saat : 9:54
  GENEL

“Emlak Yönetim Şikayet Forumu” için 5 Yorum

 1. ayten dedi ki:

  Merhabalar,
  benim öğrenmek istediğim mayıs ayında teslım aldıgım daırem ıcın yonetıme 600 TL ye yakın bir ödeme yaptım dairemi sattığımda o param bana iade edilecekmi yada ne kadaraı edilebilecek,
  konuyla ılgılı tarafım abılgı veırsenız sevınırım,
  şimdiden teşekkürler 🙂

  • TKK.net dedi ki:

   o paranın büyük bir kısmı elektrik su ve doğalgaz abonelik bedellerine gitti. diğer kalan az bir miktarıda site çalışmalarında kullanıldı

 2. ceylan dedi ki:

  emlak yönetimi acaba site yönetimlerini hiç denetlemiyorlarmı 3.bölge olarak böyle bir yönetim hiçbir yerde yok herhalde,telefonları devamlı bozuk ,sıkıntını gidermek için ulaştığında size karşı konuşmaları dövmekten beter,sıkıntını söylediğinde siz kendiniz halledin diyorlar ben halledebileceğim şey olsa ben sizi ne yapayım ,binalardan sarkan çamaşırlar,silkenen halılar ,çalışmayan dış kapılar[şifre verdiler kapılar hep bozuk ]dilencisi,satıcısı,dernekler adına para toplayanlar kısacası binalar girip çıkanların hadi hesabı yok.4 aydır burda oturuyorum daha sorunumuzu aktaracak muhattap bulamadık ,yönetime gittiğinde yada aradığında karşına çıkanın konuşması seni dinlemiyor bile sani dağları yaratmış..lütfen bu durumla ilgilenecek birileri yokmu ……………

 3. BASRİ dedi ki:

  özellikle b 26
  bu ayki aidatları yatırlmamalı bence
  bu ay asansör kac gun bozuktu,karda yağınca yolda da problem oldu arabalar giremedi yol bir türlü açılmadı diğer yerlere bakınca bizim orası mahryumuyet bölgesi gibi.

 4. aynur dedi ki:

  sitede oturuyoruz fakat mahallede oturur bir hava var çocuk parkları yapıldı. Ama insanların çocukları yada kendileri otopark alanlarında top oynayıp arabalarımıza maddi zararlar veriyorlar.ve dışarıda müthiş derecede gece yarılarına kadar gürültü oluyor aidat ödüyoruz ama güvenliklerin bu duruma müdahele ettiğini hiç görmedim. Diğer yaşamış olduğum toki evlerinde hiç bir şekilde kimseyi rahatsız eden davranışlar yok.dış kapı girişlerinin içinde çocuklar top oynuyor. Bağrışmaları da çok aileri yazılı uyarılsın. Yani kısaca yaşlısı var hastası var vardiyalı çalışanı var ve küçük bebekleri olanlar insanlar saygı göstermiyor site yönetimi bu duruma bir çare bulmalı.

Emlak Yönetim Şikayet Forumu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------