İBB Spor, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü oldu

Son Güncelleme: 10 Haziran 2014 - 8:43 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • İBB Spor, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü oldu

PTT 1. Lig’de sezonu şampiyon olarak tamamlayarak Spor Toto Süper Lig’e yükselen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü (İBB Spor), 2014-2015 sezonunda “İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü” adıyla devam edecek.

İstanbul Başakşehir Futbol KulübüTürk futboluna yeni bir futbol kulübü olarak bugün adım atan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, isim değişikliğini düzenlenen basın lansmanıyla duyurdu. Lansmanda kulüp, teknik direktör olarak Abdullah Avcı ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. A Milli Futbol Takımı eski teknik direktörlerinden olan Abdullah Avcı, Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın da hazır bulunduğu imza töreninde uzun vadeli, farkındalık oluşturacak bir futbol kulübü olacaklarını söyledi.

Artık İBB değil, Başakşehirspor

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın ev sahipliğinde düzenlenen isim değişikliğinin ve yeni ekibin tanıtıldığı basın toplantısında; İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü yönetim kurulu üyeleri, spor camiasının önde gelen isimleri bir araya gelirken, törene çok sayıda basın mensubu da katıldı.kayasehiristanbul.net

Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen lansman ve imza töreninde, Kulübün Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Gümüşdağ şunları söyledi: “Bizim için heyecanlı ve büyük hedefleri olan bir süreç başladı. İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü isminden, logosuna, yönetim yapısından, sportif hedeflerine kadar birçok değişikliği beraberinde getirerek, Spor Toto Süper Lig’e yeni bir heyecan katacak. Futbol kulübümüzün, sadece Başakşehir bölgesine değil tüm Istanbul’a, hatta Türk futboluna büyük bir heyecan ve hareketlilik getireceğine inanıyorum. Takımımızın bu günlere gelmesinde büyük pay sahibi olan Sayın Abdullah Avcı’yı da yönetim kurulumuzun ortak kararı ile yeniden göreve çağırdık.”dedi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


---------------------------------------------------------------------------------

İBB Spor, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü oldu ile Benzer Yazılar:

10 Haziran 2014 Saat : 8:43
  SPOR

İBB Spor, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------