İstanbul Büyükşehir Belediyesi’den Muhtarlara Yerinde Çözüm

Son Güncelleme: 19 Nisan 2012 - 12:39 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi’den Muhtarlara Yerinde Çözüm

Başkan Kadir Topbaş’ın talimatıyla Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde kurulan “Muhtarlar Hizmet Birimi”; muhtarların dilek‚ şikâyet ve önerilerini dinleyerek ilgili birimlere ulaştırıyor ve çözüm sürecini takip ediyor.

Bu kapsamda‚ Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü‚ “Muhtarlarımızı Dinliyoruz” toplantıları ile Kadıköy‚ Maltepe‚ Başakşehir‚ Çatalca ve Fatih İlçelerinden sonra Beykoz İlçesi muhtarlarıyla buluştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hülya Kaya’nın başkanlığında Halka İlişkiler Müdürü Üzeyir Çakır’ın düzenlediği Beykoz Koru Sosyal Tesisleri’nde yapılan toplantıya Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit GÜL ile Beykoz İlçesi Muhtar ve Azaları da katıldı.

Toplantıda‚ İBB Birim ve İştiraklerinden Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa Birimi‚ Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü‚ Mezarlıklar Müdürlüğü‚ Yol Bakım Müdürlüğü‚ Şehir Planlama Müdürlüğü‚ Park ve Bahçeler Müdürlüğü‚ İGDAŞ ve İETT yetkilileri de muhtarların sorunlarını ve önerilerini yerinde dinleyerek‚ çözüm yolları konusunda karşılıklı istişarede bulundular.

Toplantıda ayrıca‚ Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün İstanbul genelinde mahallelerde yapacağı nezaket ziyaretlerinin muhtarlarla ortaklaşa yapılabilecek saha çalışmaları hakkında bilgi verilirken‚ muhtarlar memnuniyetlerini dile getirdi ve sürekli düzenlenmesi temennisinde toplantı sona erdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü‚  tüm ilçelerde vatandaşa en iyi hizmeti verebilmek ve sorunlarını yerinde çözebilmek adına “Muhtarlarımızı Dinliyoruz” toplantılarına devam ediyor.


---------------------------------------------------------------------------------

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’den Muhtarlara Yerinde Çözüm ile Benzer Yazılar:

19 Nisan 2012 Saat : 12:39
  GENEL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’den Muhtarlara Yerinde Çözüm Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------