İstanbul’da Kar Yağışı

Son Güncelleme: 27 Şubat 2015 - 10:31 0 Yorum Yazar:

Kar kalınlığı Çatalca’nın köyleri, Binkılıç ve Aydos’ta 40-60 santimetreye ulaştı.
İstanbul’da kar ne kadar devam edecekBelediyeden yapılan açıklamaya göre, şehri etkisi altına alan kar yağışı tipi şeklinde TEM otoyolu Mahmutbey-Hadımköy arasında şiddetli devam ediyor.
Rampalarda kalan üç tır, trafiğin durmasına neden oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri, karayollarının kontrolündeki bölgeye takviye ekipler sevk etti. Bölgede çok sayıda tırın bulunması nedeniyle uzun araç kuyrukları oluştu. Yol Bakım Daire Başkanlığı’nın 5 büyük vinç, 3 çekici, 4 kürüme aracı, itfaiyenin de 6x6x6 hızır güç kurtarma araçları bölgede çalışmaya başladı. Araçlar bariyerler kesilerek ters yönlerden tırların kaldığı bölgeye yönlendirildi.
Tipi nedeniyle kapanan yolda sürücüler ve vatandaşlara sıcak çorba, çay ve kumanya dağıtılıyor.
– Kar kalınlıkları
Kar kalınlıkları saat 17.20 itibarıyla Çatalca’nın köyleri, Binkılıç ve Aydos’ta 40-60, Çatalca, Esenyurt, Beylikdüzü, Hadımköy, Selimpaşa, Başakşehir, Beylikdüzü, Arnavutköy ve Uğur Mumcu’da 35-44, Çavuşbaşı, Maltepe, Beykoz, Sancaktepe ve Polenezköy’de 27-33, Çekmeköy, Ümraniye, Maslak, Göktürk ve Kemerburgaz’da 18-24, Kağıthane, Beşiktaş, Şişli, Kadıköy, Beşiktaş ve Üsküdar’da 15-22, Caddebostan, Suadiye, Bakırköy, Florya’da 8-12 santimetre olarak ölçüldü.


---------------------------------------------------------------------------------

İstanbul’da Kar Yağışı ile Benzer Yazılar:

27 Şubat 2015 Saat : 10:31
  GENEL

İstanbul’da Kar Yağışı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------